Szukaj

Edyta Górniak złożyła hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Z rozczuleniem wspomniała, jak udało jej się zawstydzić wielkiego artystę

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak wzruszającym wpisem oddała hołd zmarłemu dzisiaj Krzysztofowi Krawczykowi. Wspominała współpracę z artystą i z rozrzewnieniem opisała, jak udało jej się zawstydzić gwiazdora.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Polska scena muzyczna już nigdy nie będzie taka sama, bo odszedł legendarny artysta. Zmarł w Wielki Poniedziałek 5 kwietnia. Na swoim Instagramie hołd koledze po fachu oddała Edyta Górniak. Jej post jest niezwykle wzruszający.

Edyta Górniak wspomina Krzysztofa Krawczyka

Do całej plejady gwiazd, którymi wstrząsnęły wieści o śmierci Krzysztofa Krawczyka, dołączyła Edyta Górniak. Oddała mu hołd obszernym wpisem na Instagramie. Wspomniała ich wspólny występ w Sopocie w 2008 roku.

Krzysztof Krawczyk 🤍 Sopot 2008’ Festiwal TOPtrendy. Nie wiem co powiedzieć. Ryczę jak dziecko – zaczęła post.

Następnie podkreśliła, jak wielki dorobek pozostawił po sobie, ale także to jakim był wielkim artystą.

Krzysztofie Drogi.. Tak dużo siebie zostawiłeś dla Nas. Tyle pięknych! utworów, Twój niebywały potężny wokal, Twój uśmiech, Twoją życzliwość, Twoją skromność.

Nie zapomniała dodać, że całe pokolenia Polaków wychowywały się przy utworach Krawczyka, a także wspomniała z dumą, że był znany także za oceanem.

Całe pokolenia dorastały, dojrzewały, zakochiwały się i tańczyły przy Twoich utworach. Polski Elvis 🤍.. jak pisali o Tobie w USA, a my czytaliśmy z dumą.

Wymieniła także przymioty zmarłego kolegi po fachu.

Łagodny i piekielnie zdolny. Życzliwy, pracowity, bezkonfliktowy. Takim Cię poznałam, takim zabieram w Sercu.

Wspomniała także o wyjątkowym kontakcie, jaki Krzysztof Krawczyk miał z publicznością. Edyta przypomniała także ich wspólny koncert.

Zawsze miałeś wspaniały kontakt z publicznością. Tak bardzo Dziękuję Ci za ten moment niezwykłej! Energii w Muzyce, który daliśmy Publiczności sopockiej i sobie wzajemnie, podczas Naszej współpracy.Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty – Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :))

Górniak wyznała, że śmierć artysty złamała jej serce.

Sercem dziecka chciałam zawsze wierzyć, że artyści są nieśmiertelni. Że sięgając Muzyką po Nasze najgłębsze uczucia, są gdzieś z pogranicza Światów. Dziś, kolejny raz, jestem uderzona.

Na koniec podziękowała Krawczykowi za to, co dał swoim fanom, a także złożyła wyrazy współczucia.

Wniosłeś magię w życie milionów Polaków. Jesteś w każdym z Nas Krzysiu .. Dziękujemy Ci, że dałeś Nam tyle radości i wzruszeń przez wszystkie lata. Być może Bóg uznał, że to za trudne czasy dla niezwykłego Ciebie.. Wspieraj Nas stamtąd proszę w tej przebudowie Naszego Świata. Jak już odpoczniesz. Dziękujemy Ci, że w Sercach Polaków zostawiasz przepiękną cześć siebie.Wdzięczna. Dziś także klękam. Przytulam Rodzinę, przyjaciół i Fanów Krzysztofa Krawczyka.

Słowa wokalistki wzruszyły jej fanów. Przyłączają się we wpisach do kondolencji złożonych rodzinie Krawczyka. Zgodnie piszą, że polska scena zanotowała niepowetowaną stratę.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam zdjęcia ze wspomnianego przez Edytę Górniak występu w 2008 roku w Sopocie.


Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

 • Woman pisze:

  Echhh.. ludzie to jednak hieny…

 • Gość pisze:

  Edzia mu może teraz pogadać do d.. jak facet wykitował hahaha

 • Gość pisze:

  Edzia jak zwykle dała popis swojej inteligencji i wyczucia zal zal

 • Gość pisze:

  Bardzo mi przykro z powodu odejscia Pana Krzysztofa.Pozostanie w naszych sercach i bedzie zyl w swoich ppiopiosenkach.Czlowiek żyje

 • gosc.7-04-21. pisze:

  Ludzie ogarnijcie sie ,przestancie dyskutowac ,okazcie szacunek ,reszta niech bedzie milczeniem …

 • Gość pisze:

  Ludzie ogarnijcie sie ,przestancie dyskutowac ,okazcie szacunek ,reszta niech bedzie milczeniem …

 • Gość pisze:

  To był hołd? Raczej majaczenia egocentryczki. Prosić zmarłego katolika o pomoc w odbudowie jej doczesnego świata? Kogoś, kto co najmniej pol życia wierzył w wieczne odpoczywanie po śmierci? To czysty brak szacunku i nietolerancja religia. Ona wierzy w coś innego wiec Krzysiu przyjdź i pomóż MI. Obrzydliwa kobieta 🤮

 • Szczera pisze:

  Poglupieliscie z tymi postami o krawczyku? Wszystkie Moznaby zamknąć w jednym. RIP, ale ile można wałkować o śmierci. Wszyscy mamy dosyć smutku, żalu i informacji o śmierci.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×