Szukaj

Nie żyje mama Moniki Olejnik. Dziennikarka opublikowała rozrywający serce post

Nie żyje mama Moniki Olejnik

Nie żyje mama Moniki Olejnik

Monika Olejnik za pomocą mediów społecznościowych przekazała druzgoczące wieści. Nie żyje jej mama. Post dziennikarki wzrusza do łez.

Monika Olejnik od dawna zalicza się do najpopularniejszych polskich dziennikarek publicystycznych. Na jej widok polscy politycy dostają gęsiej skórki, bo wszyscy doskonale wiedzą, że podczas wywiadu z nią, nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Od 2006 roku prowadzi bezkompromisowe rozmowy w swoim programie Kropka nad i na antenie TVN24. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do programu, o swoich rozmówcach wie prawie wszystko. Publikuje także znakomite felietony w Gazecie Wyborczej, w których celnie komentuje aktualne tematy polityczne.

Prywatnie Monika Olejnik jest matką Jerzego, którego ojcem jest były mąż dziennikarki – Grzegorz Wasowski. Obecnie jest w związku z dziennikarzem sportowym – Tomaszem Ziółkowskim.

Niestety rodzinę popularnej dziennikarki dotknęła tragedia. Nie żyje jej mama.

Nie żyje mama Moniki Olejnik

O ogromnej tragedii Monika Olejnik poinformowała w sobotę w godzinach popołudniowych na swoich social mediach. Kilka minut przed godz. 16:00, udostępniła poruszające zdjęcie z młodości, na którym pozuje ze swoją mamą. Opisała je prosto, wzruszającymi słowami i emotikona złamanego serca.

Żegnaj Mamo💔

Pod postem pojawiły się kondolencje, które złożyły między innymi, Natalia Kukulska, Martyna Wojciechowska oraz Anna Wyszkoni. Nie brakuje słów wsparcia od fanów. Jastrząb Post dołącza się do płynących szerokim strumieniem wyrazów współczucia.

Kim byli rodzice Moniki Olejnik?

Na temat rodziców Moniki Olejnik urosło wiele legend, szczególnie za sprawą książki Resortowe dzieci. Media, gdzie opisywano pochodzenie rodzinne wielu polskich gwiazd. W publikacji można było przeczytać między innymi o milicyjnej karierze Tadeusza Olejnika, który pracował także w Służbie Bezpieczeństwa.

Po publikacji książki Monika Olejnik wyjaśniała, że Tadeusz Olejnik z wykształcenia był historykiem oraz doktorem habilitowanym nauk humanistycznych i rzeczywiście służył w milicji. Dziennikarka zapewniała jednak, że pełnił zupełnie inne funkcje niż te, który zostały opisane na kartach publikacji. Dziennikarka pożegnała ojca w 2015 r., dokładnie w dniu jego 83. urodzin.

O mamie Moniki Olejnik nie wiadomo wiele. Dziennikarka rzadko o niej wspominała. Wiadomo natomiast, że miały ze sobą bardzo bliską relację. Często można było je spotkać na spacerach po Warszawie. Media zachwycały się ich ubiorem. Gwiazda TVN, jak wiadomo, kocha modę i markowe dodatki, co zdecydowanie jest tym, co odziedziczyła po matce. Seniorka na zdjęciach robionych przez paparazzi, prezentowała się równie stylowo, co jej sławna córka.


Nie żyje mama Moniki Olejnik

Nie żyje mama Moniki Olejnik

Monika Olejnik - pamiątka po Marii Kaczyńskiej

Monika Olejnik - pamiątka po Marii Kaczyńskiej

Monika Olejnik świętuje rocznicę niepodległości

Monika Olejnik świętuje rocznicę niepodległości

Dodaj komentarz

 • ela pisze:

  pani moniko serce tak bardzo krwawi

 • Ziutek pisze:

  Czy twórcy J.Post są związani środowiskowo, lub rodzinnie z byłymi komunistycznymi służbami (UB,SB,WSI) ???

 • Ziutek pisze:

  Kondolencje pani Monice i wieczne odpoczywanie jej mamie, ale to ocieplanie wizerunku w związku z ojcem trochę żałosne. Wręcz wykorzystywanie tej śmierci. A skoro to robicie, to przypomnijmy, że Monika Olejnik JEST resortowym dzieckiem. Jej ojciec był oficerem Służby Bezpieczeństwa , jakby kto nie wiedział komunistycznej policji politycznej, a akces do SB świadczy, że jest się antypolskim sk….synem. Pani Olejnik zaś (ksywa „Stokrotka” w niektórych kręgach) jest kontynuatorką postawy ojca , tyle że w innej formie, adekwatnie do zmienionych warunków. Ocieplanie wizerunków esbeków was również pozycjonuje jednoznacznie.

 • Irena pisze:

  Wyrazy glebokiego wspolczucia…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×