NewsyNie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor. Od dwóch dni poszukiwano jego ciało. Rozrywający serce wpis gwiazdy

Nie żyje 17‑letni syn Sinéad O’Connor. Od dwóch dni poszukiwano jego ciało. Rozrywający serce wpis gwiazdy

Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor
Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor
Sebastian

08.01.2022 15:08, aktual.: 08.01.2022 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sinéad O’Connor to irlandzka wokalistka, kompozytorka, a także autorka tekstów. Zadebiutowała w latach 80. z zespołem In Tua Nua. Kilka lat później, zdecydowała się na karierę solową. W efekcie premierę miał jej pierwszy singiel Heroine, który został wydany w 1986 roku. Co ciekawe był to duet z gitarzystą U2, występującym pod pseudonimem The Edge. Cztery lata później ukazał się jej największy hit pt. Nothing Compares 2 U, który był coverem piosenki napisanej przez Prince'a.

Artystka od wielu lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i głęboką depresję. Zagraniczna prasa jakiś czas temu informowała, że tuż po tym, jak Sinéad opublikowała przerażające wideo skierowane do fanów, trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jakiś czas po wyjściu pokazała się w hidżabie i ogłosiła potężne zmiany w swoim życiu:

Chciałabym ogłosić, że jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką. To naturalna konkluzja podróży każdego inteligentnego teologa. Wszystko prowadzi do islamu. Zostanie mi nadane nowe imię. To będzie Shuhada – napisała.

Chociaż piosenkarka po przejściu na islam stanowczo odcięła się od swojej przeszłości (zmieniła nawet imię i nazwisko na Shuhada' Davitt), wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Syn Sinéad O’Connor nie żyje. Chłopiec miał 17 lat

Gwiazda przeżyła właśnie ogromną tragedię. Poinformowała dziś na swoim Twitterze, że zmarł jej 17-letni syn Shane. Kilka dni wcześniej artystka zgłosiła na policji zaginięcie nastolatka. W tym czasie publikowała wpisy, w których bezpośrednio zwracała się do chłopca i prosiła go o to, by nie robił sobie krzywdy. Po dwóch dobach policja zakończyła poszukiwania. Znaleziono jego ciało. Sinéad pożegnała swojego syna wzruszającymi słowami:

Mój piękny syn, który był dla mnie światłem, zdecydował się zakończyć swoją walkę na ziemi i jest teraz z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie podąża jego śladami. Moje dziecko, bardzo cię kocham. Spoczywaj w pokoju - napisała.

W kolejnym poście piosenkarka udostępniła utwór Ride natty ride Boba Marleya i zadedykowała go zmarłemu chłopcu:

To dla Shane'a, który był światłem mojego życia, lampą mojej duszy. Mojego niebieskookiego dziecka. Zawsze będziesz moim światłem. Zawsze będziemy razem. Nic nas nie rozdzieli.

Wpis Sinéad wskazuje na to, że jej syn popełnił samobójstwo.

Sinead O'Connor ma depresję
Sinead O'Connor ma depresję
Sinead O'Connor pobita przez syna
Sinead O'Connor pobita przez syna
Sinead O'Connor w szpitalu
Sinead O'Connor w szpitalu
Sinead O'Connor i Shane
Sinead O'Connor i Shane
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także