Szukaj

Netta Barzilai wygrała Eurowizję, a teraz zaśpiewa w Polsce. Wystąpi przed Roksaną Węgiel

Netta Barzilai Roksana Węgiel

Netta Barzilai Roksana Węgiel

Netta Barzilai wystąpi w Polsce! Zwyciężczyni Eurowizji 2018 zawita do Kielc. Na tym samym koncercie nie zabraknie też młodziutkiej gwiazdy – Roksany Węgiel. Sprawdź szczegóły.

Kolejna z gwiazd, które występowały na Eurowizji, przyjedzie do Polski. Pochodząca z Izraela Netta wygrała konkurs w 2018 roku. Od tamtej pory stała się dużo bardziej rozpoznawalna, a jej piosenki potrafią poderwać do tańca nawet największego sztywniaka. Swoim głosem i wizerunkiem oczarowała nawet księcia Williama.

Netta w Polsce

Netta Barzilai wystąpi 25 sierpnia w Kielcach, podczas Magicznego Zakończenia Lata, w ramach koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2019. To już kolejna zagraniczna gwiazda, która pojawi się na scenie podczas tego muzycznego wydarzenia. Wcześniej organizatorzy potwierdzili udział Alice Merton czy szwedzkiego duetu Smith & Thell, którzy zasłynęli dzięki przebojowi Forgive My Friend.

Czarująca, naturalnie charyzmatyczna, z ogromnymi możliwościami wokalnymi, szybko osiągnęła światowy top wśród popowych muzyków w ubiegłym roku – możemy przeczytać na stronie organizatora zapraszającego na występ Netty

Obok charakterystycznej piosenkarki pochodzącej z Izraela, znajdzie się też miejsce dla naszej młodziutkiej gwiazdy, także triumfatorki Eurowizji, Roksany Węgiel.

Już teraz śmiało można stwierdzić, że kielecki koncert przyciągnie przed telewizory miliony widzów.

Zobacz: Kipiąca seksem Netta pokazała się w stroju kąpielowym! Zwyciężczyni Eurowizji pokazała światu swoje apetyczne kształty w obcisłym kostiumie!

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14-latka w ogniu krytyki: “Rośnie nam druga Kim Kardashian”

Zobacz: Roksana Węgiel tak zaszalała ze stylizacją, że aż obawia się reakcji mamy! Teraz wygląda jak śliczna Selena Gomez!


Eurowizja 2018: Netta Barzilai z Izraela na ceremonii otwarcia

Eurowizja 2018: Netta Barzilai z Izraela na ceremonii otwarcia

Netta Barzilai z Izraela jest faworytką Eurowizji 2018. Wystąpi z piosenką TOY

Netta Barzilai z Izraela jest faworytką Eurowizji 2018. Wystąpi z piosenką TOY

Netta Barzilai - Instagram

Netta Barzilai - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×