Aktorzy już na planie drugiej części filmu „365 dni”. Natasza Urbańska pochwaliła się zdjęciami zza kulis. Dzieli garderobę z największą rywalką

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Ruszyły prace na planie kolejnej części filmu 365 dni. Natasza Urbańska pochwaliła się fotkami zza kulis produkcji. Zapozowała razem z Anną Marią Sieklucką. 

Blanka Lipińska stworzyła jedna z najbardziej poczytnych książek ostatnich lat. Trylogia 365 dni spotkała się z ogromnym odzewem wśród fanów. Autorka dzięki swojej twórczości osiągnęła spektakularny sukces. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce, a jej dzieła podbiły już serca europejskich i amerykańskich czytelniczek. Powieści zostały przetłumaczone na wiele języków, a pierwsza książka szybko doczekała się filmowej adaptacji.

W dniu premiery kinowej wersji 365 dni przed kinami ustawiły się długie kolejki. Film osiągnął ogromny komercyjny sukces. Po kilku miesiącach trafił na platformę Netflix, gdzie utrzymywał się w czołówce najczęściej wyszukiwanych pozycji w serwisie. Tak samo było również w wyszukiwarce Google, gdzie w zeszłym roku zajął czwarte miejsce wśród najchętniej poszukiwanych filmów. Dzisiaj do fanów tej produkcji w końcu trafiły wspaniałe wieści. Pierwsza część trylogii będzie miała filmową kontynuację.

Natasza Urbańska chwali się zdjęciami z planu 365 dni

Pierwsza odsłona filmu odniosła globalny sukces, którego nie spodziewała się chyba sama Blanka Lipińska. Po emisji pierwszej części losów Massimo i Laury fani z zapartym tchem wyczekiwali na kolejny film. Do mediów co jakiś czas trafiały jakieś przecieki, ale nie było wiadomo, czy zdjęcia już się rozpoczęły. Dzisiaj oficjalnie poinformowano, że powstaną dwie kolejne części filmu, a tym razem za produkcję będzie odpowiadał serwis Netflix. Wszystko potwierdziła sama Blanka.

Jestem niezmiernie zaszczycona, że pozostałe dwie części mojej trylogii 365 dni zostaną ożywione na ekranie przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to świeże spojrzenie na postacie i kontynuować historię Laury i Massimo – napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Teraz w sieci zdjęciami prosto z planu drugiej części filmu pochwaliła się Natasza Urbańska. Gwiazda w pierwszej odsłonie wcielała się w postać Włoszki – Anny, która jest byłą dziewczyną filmowego Massimo i największą rywalką Laury.

Jesteśmy z powrotem!  … i tym razem jesteśmy częścią Netflix Originals! Kontynuujmy tę przygodę… – napisała Natasza pod zdjęciami z planu

Aktorki, które rywalizują na ekranie, dzielą garderobę. Filmowa Anna zapozowała razem z odtwórczynią głównej roli, czyli Anną Marią Sieklucką. Widać, że praca na planie drugiej części filmu już wre. Teraz fani gorączkowo będą wyczekiwali informacji o premierze.


Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Komentarze

 • Gośćcu pisze:

  Ło matko ale to nudne było

 • Gość pisze:

  Jak można robić drugą część tego gniota? W takich chwilach wstydzę się że jestem Polakiem…..

 • Gość pisze:

  A ja szukam informacji na temat książki Atlantyda iluzja autor Imanuel ..
  Gdzieś czytałam że książka i analizy autorskie nie są jego tylko należą do Stwórcy.. może i racja 160 stron opowiada czym jest czas, foton analizuję , czarne dziury , metr i waga kosmos i wiele innych tematów. To faktycznie może być nie jego.
  Co do analiz myślę np. dla powstania światła autor mówi , że jest potrzebna energia, a energia ma wartość i ta wartość nadaję siłę lotu i tak dalej nazywa foton energotonem . Ktoś coś słyszał?.

 • Gość pisze:

  Piękne aktorki

 • Kaśka pisze:

  Jesteście piękne,co tam fabuła,uwielbiam Was oglądać i sycić moje zmysły

 • Gość pisze:

  Natasza będzie grała w tym nędznym filmie?to zart?

 • Gość pisze:

  Natasza piękna !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×