Natalie Portman pokazała dzieci. Taki widok na jej profilu to rzadkość

Natalie Portman

Natalie Portman

Natalie Portman pochwaliła się niezwykle uroczym zdjęciem. Pierwszy raz od długiego czasu pokazała syna i córkę. Sama słodycz.

Natalie Portman to aktorka światowej sławy. Jest laureatką Oscara, dwóch Złotych Globów oraz wielu innych nagród i wyróżnień przyznawanych aktorom. Portman urodziła się w Izraelu, a w wieku 3 lat przeprowadziła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Posiada amerykańsko-izraelskie obywatelstwo. Niewiele osób wie, że gwiazda ma polskie korzenie. Jej dziadek ze strony ojca pochodził z Rzeszowa.

Natalie Portman: kariera zawodowa

Aktorka swoją karierę zaczynała już jako dziecko, grywając w reklamach. Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w filmie Leon Zawodowiec. Zagrała tam u boku Jeana Reno. Film w reżyserii Luca Bessona okazał się dla niej furtką do wielkiej kariery. Od tamtej pory aktorka zagrała w niemal 50 produkcjach. Największe uznanie zyskała za rolę w dramacie Czarny Łabędź. Za ten film zgarnęła Oscara i Złotego Globa.

Ogromną sympatię widzów zyskała za swoją niezapomnianą kreację Padmy Amidali w sadze Gwiezdne Wojny. Natalie Portman oprócz aktorstwa zajmuje się również reżyserią i produkcją filmów. Aktorka jest też absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Harvarda na kierunku psychologia. Jest również autorką kilku prac naukowych z tej dziedziny.

Natalie Portman: życie prywatne

Natalie jest córką lekarza i artystki. Ojciec jest ginekologiem specjalizującym się w leczeniu niepłodności, zaś mama malarką-amatorką. Rodzina kilkukrotnie się przeprowadzała, by osiąść na stałe w Nowym Jorku, gdy aktorka miała 9 lat.

Portman prywatnie jest żoną tancerza Benjamina Millepieda. Para pobrała się w sierpniu 2012 roku. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: syna Alepha, który przyszedł na świat w 2011 roku, oraz córeczki Amalii, która w tym roku skończyła 3 lata.

Gwiazda jest aktywna w social mediach, jednak niezwykle rzadko dzieli się zdjęciami swoich dzieci. W USA w miniony weekend obchodzony był dzień matki. Z tej okazji ulubienica widzów pokazała swoje pociechy. Oczywiście zrobiła to w taki sposób, by nie ujawniać ich wizerunku.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️????@benjaminmillepied

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on

Urocze zdjęcie Natalie wyciągnęła z rodzinnego archiwum. Widać, że córeczka aktorki na fotografii ma zaledwie kilka miesięcy. Gwiazda tuli w ramionach córkę Amalię i całuje syna Alepha. Fani są zachwyceni uroczym ujęciem.

  • Co za piękny obrazek.
  • Wielka aktorka i cudowna mama.
  • Pięknie patrzy się na takie zdjęcia. Widac wielką miłość.
  • Uwielbiam Panią. Ma Pani śliczne dzieci – piszą w komentarzach interanuci.

Zdjęcia z dziećmi na profilu Portman pojawiają się niezwykle rzadko.


Natalie Portman z dziećmi

Natalie Portman z dziećmi

Natalie Portman w kreacji Dior – Cannes 2015

Natalie Portman w kreacji Dior – Cannes 2015

Natalie Portman Vanity Fair Oscar Party 2019

Natalie Portman Vanity Fair Oscar Party 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×