Szukaj

Natalia Szroeder nie może nachwalić się swoją „sesją w domciu”. Piękne wnętrza, piękna kreacja i piękna ona

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder podczas kwarantanny zrobiła sobie przepiękną sesję w domowym zaciszu. Gwiazda jest tak zachwycona swoją stylizacją, że dwa razy dodała to samo zdjęcie. Nie ma się co dziwić. Wokalistka wygląda jak prawdziwa księżniczka.

Natalia Szroeder jest piękną i utalentowaną wokalistką. Jej niesamowity głos doceniła nie tylko polska, ale również zagraniczna publiczność. Wiele światowych mediów rozpisywało się o jej talencie po kapitalnym wykonaniu coveru przeboju Whitney Houston.

Piosenkarka nie raz już udowodniła, że świetnie sprawdza się również w roli prowadzącej. Pojawiła się we wiosennej ramówce Polsatu jako gospodyni nowego programu – The Four. Bitwa o sławę. Niestety ze względu na panującą pandemię show musiało na razie zniknąć z anteny.

Pochodząca z Kaszub Natalia Szroeder uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych i pięknych gwiazd młodego pokolenia. Zawsze skromna, nieprzerysowana, broni się swoją naturalnością i niesamowitym wdziękiem. Na swoim koncie na Instagramie zebrała już potężną armię fanów. Aktualnie obserwuje ją ponad 360 tysięcy osób. Gwiazda stara się, by byli oni na bieżąco z jej życiem scenicznym, ale nie tylko.

Natalia Szroeder: piękna sesja w domu

Artystka, mimo że wzorowo stosuje się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i nie opuszcza swojego luksusowego apartamentu, to czas odosobnienia spędza bardzo aktywnie. Na początku kwietnia ukazała się jej nowa piosenka Pestki, która w kilka godzin po premierze została okrzyknięta hitem internetu. Teledysk ma już prawie 600 tysięcy wyświetleń.

Natalia w czasie kwarantanny dodaje również piękne zdjęcia, które są miodem na serce jej stęsknionych fanów. Ostatnia fotografia, którą dodała, należy do jej ulubionych. Na Instagramie pojawia się już kolejny raz.

Chyba kiedyś dodałam już te fotkę, ale nie widzę nigdzie w galerii, więc wrzucę raz jeszcze, bo to fotka w sukni księżniczki, a ja kocham księżniczki.

W komentarzu pod wpisem Szroeder dodała, że zdjęcie pochodzi z „sesji w domciu”.

 

Fani na pewno nie mają nic przeciwko, żeby po raz kolejny obejrzeć swoją ulubienicę w jej pięknych wnętrzach. Natalia swoją urodą po prostu onieśmiela i trzeba przyznać, że wygląda jak prawdziwa księżniczka Disneya. Zaryzykujemy nawet stwierdzenia, że to ona jest ozdobą dla kreacji i wnętrz, a nie na odwrót…


Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder – jak mieszka?

Natalia Szroeder – jak mieszka?

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×