Natalia Szroeder wydała nową piosenkę. Fanki wyczuwają hit: „To cudo!” [WIDEO]

Natalia Szroeder – Pestki

Natalia Szroeder – Pestki

Pestki to nowa piosenka Natalii Szroeder. Gwiazda opublikowała utwór, który ma szansę stać się hitem wiosny 2020.

Natalia Szroeder wychowała się w rodzinie, w której muzyka obecna jest od pokoleń. Artystka pochodzi z Kaszub i jest uważana za jedną z bardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Jest piękna, skromna i nieprzerysowana, broni się swoją naturalnością i wdziękiem. Doceniła ją publiczność w kraju i za granicą. Swego czasu pisały o niej najpoczytniejsze zagraniczne dzienniki, a wszystko to przez jej kapitalne wykonanie coveru przeboju Whitney Houston.

Natalia Szroeder: piosenka Pestki to prawdziwy hit

Kilka godzin temu na YouTube pojawił się teledysk do nowej piosenki Szroeder. Pestki, to utwór, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie kilka miesięcy. Już 3 godziny po premierze odnotował ponad 50 tysięcy wyświetleń. Można więc śmiało spekulować, że szykuje się hit wiosny.

Tak o swojej piosence pisze sama Natalia:

Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi. „Pestki” zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas. Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek.

Wokalistka podziękowała fanom za ciepłe przyjęcie jej nowego dzieła.

Dużo miłych słów piszecie po dzisiejszej premierze. Jestem wzruszona. Dziękuje

Internauci rzeczywiście nie szczędzą artystce miłych komentarzy:

  • Ta piosenka to jest cudo.
  • W czasie kwarantanny twój głos potrafi dodać tyle otuchy!
  • Ta piosenka,ma w sobie taki ładunek ciepła,tyle pozytywnych myśli w dźwiękach,teledysku,treści, w głosie,że nie chce się od niej oderwać.

Natalia ostatnio dla fanów przygotowała więcej niespodzianek. Jej głos możemy usłyszeć również na nowej płycie Quebonafide Romantic psycho.


Natalia Szroeder - teledysk Pestki

Natalia Szroeder - teledysk Pestki

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×