Natalia Szroeder pokazała się w blondzie! Różnica diametralna. Wygląda jak zjawisko

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder blondynką. Gwiazda pokazała nową fryzurę, w której wygląda zjawiskowo. Jedna z najpiękniejszych wokalistek powaliła swoją metamorfozą na kolana.

Natalia Szroder od dziecka wykazywała zdolności artystyczne. Kiedy miała zaledwie cztery latka, wystąpiła w audycji programu Od przedszkola do Opola w TVP. Na jej kolejny pokaz talentu przyszło widzom czekać sześć lat. Jako nastolatka została laureatką jednego z odcinków Szansy na sukces, w którym zaśpiewała utwór z repertuaru Maryli Rodowicz pt. Cicha woda.

26-latka zadebiutowała solowym singlem w 2012 roku. Popularność jednak przyniosły jej utwory nagrane w duecie z Liberem: Nie patrzę w dół, Wszystkiego na raz czy Teraz Ty, które bardzo długo utrzymywały się na szczytach list przebojów. Z czasem gwiazda postanowiła ponownie zacząć działać solowo. Pod koniec ubiegłego roku premierę miał jej drugi studyjny album pt. Pogłos.

Artystka nie może narzekać na brak zajęć. Zwyciężyła w finale siódmej edycji programu Taniec z Gwiazdami, zasiadała w panelu jurorskim krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także była prowadzącą talent show The Four. Bitwa o sławę, który był emitowany przez stację Polsat.

Mimo napiętego grafiku udało jej się ułożyć również życie prywatne. Od kilku lat jej serce należy do jednego z najpopularniejszych artystów w kraju – Quebonafide. Razem nagrali nawet duet TĘSKNIEZASTARYMKANYE na płytę rapera Romantic Psycho, w którym opisali swoją relację i różnice w gustach muzycznych.

Natalia Szroeder blondynką. Metamorfoza gwiazdy

Natalia Szroeder stara się pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Do tego wykorzystuje konto na Instagramie, na którym dorobiła się prawie 500 tysięcy obserwatorów. To tam niedawno pochwaliła się efektami metamorfozy. Wszyscy myśleli, że ścięła się „na chłopaka”. Szybko jednak okazało się, że była to jedynie peruka.

Wielu jej fanom nie spodobała się prowokacja mająca na celu promować ostatni krążek. Nie szczędzili gorzkich słów pod jej adresem. Zarzucano jej m.in. to, że zbyt mocno zainspirowała się pomysłem swojego partnera, o czym więcej przeczytacie tutaj. Z czasem całe zamieszanie odeszło w niepamięć.

Dziś artystka ponownie zaskoczyła przemianą. Na jej relacji pojawiło się zdjęcie, na którym ma włosy w nowym kolorze. Tym razem możemy zobaczyć, jak Natalia Szroeder wygląda w blondzie. Dodatkowo widać, że jej fryzura jest nieco krótsza niż długość, którą w ostatnim czasie prezentowała. Efekt metamorfozy znajdziecie w naszej galerii.

Podoba wam się?


IMG_3487
Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w butach Kanye'go Westa

Natalia Szroeder w butach Kanye'go Westa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×