Natalia Szroeder rozczarowała fanów: „Słabe w ch*j”. Zbyt mocno zainspirowała się Quebo?

Natalia Szroeder i Quebo

Natalia Szroeder i Quebo

Natalia Szroeder podpadła fanom. Gwiazda w ramach promocji nowej płyty zdobyła się na ruch, który nie wszystkim przypadł do gustu. O co poszło?

Natalia Szroeder zadebiutowała utworem Jane w 2012 roku. Popularność przyszła do niej za sprawą połączenia sił z Liberem. W duecie stworzyli kilka utworów, które podbijały listy przebojów. W 2016 roku piosenkarka powróciła do kariery solowej. Wydała wówczas singiel Lustra, z którym startowała w preselekcjach do Eurowizji. Od kilku lat tworzy udany związek z popularnym raperem Quebonafide. Ostatnio dość mocno zainspirowała się jego pomysłami, co nie spodobało się internautom.

Kilka miesięcy temu było głośno o metamorfozie, jaką przeszedł raper. Po dwóch latach nieaktywności wrócił na social media i ogłosił, że wydaje nowy krążek. Publikował wtedy zdjęcia, na których nie miał tatuaży i był „ugrzecznioną” wersją samego siebie. W końcu wydał teledysk do utworu Szubienicapestycydybroń i rozwikłał wszystkie wątpliwości.

Okazało się, że nowy wizerunek muzyka, był powiązany z kampanią reklamową, za którą zgarnął ponad milion złotych. Pieniądze przekazał na cele charytatywne. Zdobył uwagę i wykorzystał ją do promocji swojego nowego wydawnictwa.

Natalia Szroeder oszukała fanów

Natalia Szroeder po ponad roku skorzystała z pomysłu swojego partnera. Także postanowiła opublikować zdjęcie w swoich social mediach, na którym można zauważyć diametralną metamorfozę. Jej ogromnym atutem były gęste, długie, zdrowe włosy.

Szokiem dla jej fanów było, kiedy pokazała się w obciętej na chłopczyka fryzurze. Opinie były podzielone. Jedni pisali, że świetnie wygląda i gratulowali odwagi, a inni zastanawiali się, jak mogła to sobie zrobić.

Wczoraj Natalia pojawiła się na premierze kolekcji ubrań Martyny Wojciechowskiej. Artystka ponownie zaskoczyła swoją fryzurą, ponieważ okazało się, że wcale jej nie zmieniła.

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w peruce, bo wiedziała, że podobnie jak Quebo, przykuje tym uwagę internautów. Po kilku dniach ogłosiła przedsprzedaż swojego drugiego studyjnego albumu pt. Pogłos.

O ile w przypadku rapera zakończyło się to pozytywnie, tak komentarze w kierunku Natalii są skrajne. Zarzucają jej nawet oszustwo:

  • Jak dla mnie zwykłe oszustwo. Słabe w ch*j.
  • Moim zdaniem dobry artysta nie potrzebuje takich sztuczek, żeby dobrze sprzedać płytę
  • Nie słuchałam, nie słucham i chyba słuchać nie będę. Nie porywa mnie jako artystka. A co do włosów to bardzo mi wszystko jedno. Jeśli podziałało jak miało to ok

A jakie jest wasze zdanie?


Natalia Szroeder na prezentacji kolekcji ubrań Martyny Wojciechowskiej

Natalia Szroeder na prezentacji kolekcji ubrań Martyny Wojciechowskiej

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×