Natalia Szroeder tak drastycznej metamorfozy jeszcze nie przeszła! Zupełnie na krótko ścięła swoje piękne, długie włosy

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder przeszła w tym roku najodważniejszą metamorfozę spośród wszystkich polskich gwiazd. Po jej pięknych, długich włosach nie pozostał nawet ślad. Zobacz, jak teraz wygląda.

Natalia Szroeder uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd młodego pokolenia, która ma szansę na wielką karierę. Przez pewien moment było o niej głośno również za granicą. Wszystko za sprawą wyśmienitego coveru utworu Whitney Houston z 2015 roku. Ogromną popularność zapewnił jej nie tylko talent, ale i związek z Quebonafide. Na początku artyści nie komentowali swojej relacji, jednak z czasem przestali się ukrywać i zyskali spore grono sympatyków.

Wokalistka ma wiele atutów, a jednym z nich jest uroda. Ma subtelne rysy twarzy i idealną figurę, które od razu przyciągają wzrok. Melomani pokochali ją przede wszystkim za to, że jest niezwykle skromna, a jej znakiem rozpoznawczym stały się naturalność i wdzięk, choć od czasu do czasu pozwala sobie na odrobinę szaleństwa. Zobaczcie sami.

Natalia Szroeder ścięła włosy na krótko

Wiele osób zachwycało się fryzurą Natalii, ponieważ miała na głowie bujną brązową czuprynę i niezależnie od tego, jak się uczesała, wyglądała fenomenalnie. W jednym z ostatnich wpisów wokalistka zdradziła, że musi poświęcać dużo czasu na pielęgnację włosów, które są bardzo wymagające. W tym celu stosuje aż czteroetapową pielęgnację, dzięki której są w tak dobrej kondycji.

Dużo w ostatnim Q&A pytaliście mnie o włosy. Mówiliście, że ładne i zdrowe. To bardzo miłe, ale…Ugh.. No, z moimi włosami nie jest lekko. Mam dużo, fakt, mam grube, fakt. Ale bardzo puszące się, łamliwe i nieposłuszne, KTO WIDZIAŁ TEN WIE. Staram się (a nawet muszę) poświęcać im dużo czasu. Gama Genesis od Kérastase okazała się w tej kwestii niesamowicie pomocna. Ja używam pielęgnacji czteroetapowej (Kąpiel, Odżywka, Serum i Mleczko Termiczne), dzięki czemu włosy są miękkie (Alleluja!), wzmocnione, ale co mega ważne, nie są obciążone.

Wszystko wskazuje na to, że Szroeder jednak w końcu powiedziała dość i zdecydowała się na odważną metamorfozę. Efektami pochwaliła się w sieci. Teraz jej włosy mają zaledwie kilka centymetrów długości, a ona wygląda, jak śliczny chłopczyk.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder 

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak odważna jest Natalia. Pod wpisem cały czas przybywa komentarzy. Niektórzy podejrzewają, że gwiazda założyła perukę, inni porównują ją do Tokio, bohaterki serialu Dom z Papieru.

  • Iga Krefft: O@G
  • Moc!
  • Tylko nie to…
  • O wowm, ale zmiana.
  • Nie mów że masz krótkie włosy.
  • Uuu, co tu się stało…
  • Jak Tokio z Domu z papieru.

Co sądzicie o nowej fryzurze Natalii?


Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w obiektywie Igi Lis

Natalia Szroeder w obiektywie Igi Lis

Komentarze