Natalia Siwiec pozbyła się doczepów. Niby włosy krótsze, ale za to jaka objętość!

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec postanowiła zadbać o swoje włosy i zdjęła doczepy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Natalia Siwiec razem z rodziną przez kilka miesięcy przebywała w Meksyku i to chyba były jedne z najdłuższych wakacji polskich celebrytów. Znalazła tam miejsce ucieczki przed zimą oraz problemami, jakie przyniosła ze sobą pandemia. Z drugiego końca świata relacjonowała, co u niej nowego. Fani podziwiali jej piękne zdjęcia w bikini i rozczulali się nad Mią, która świetnie odnalazła się na drugim końcu świata.

Nie zabrakło także medialnej burzy z jej udziałem. Okazało się, że nawet z drugiego końca świata Siwiec potrafi wywołać niezłe zamieszanie. Co się wydarzyło? Otóż znana koronasceptyczka i zwolenniczka teorii spiskowych Kołakowska oskarżyła ją o członkostwo w sekcie, czego dowodem ma być tatuaż Natalii. Doszukująca się symboliki związanej z illuminati Viola doczekała się  uszczypliwej riposty. 

Jednak każde wakacje się kiedyś kończą i Natalia wróciła do Polski. Zabrała się za regenerowanie włosów i zdjęła doczepy. Jak wygląda?

Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak wygląda?

Natalia Siwiec zaraz po powrocie do kraju odwiedziła swoja siostrę Malwinę, która powitała na świcie córeczkę. Mia była zachwycona nowym członkiem rodziny, a jej mama nie omieszkała podzielić się w sieci słodkim zdjęciem.

Kolejny jeden z piękniejszych dni w naszym życiu. Dzien w którym Mia poznała się z siostrą cioteczną można oszaleć ze słodkości i miłości KOCHAM – napisała.

Po odwiedzinach u dawno niewidzianych, najbliższych członkach rodziny, przyszedł czas na sprawy związane z urodą. Słońce, słona woda, doczepy, to wszystko mocno zmęczyło włosy Natalii. Postanowiła, że czas na regenerację.

odpoczywamy chwilkę od doczepiania, chce teraz trochę je poolejować i nadal akcja zapuszczanie trwa – napisała Siwiec.

Jej bujna czupryna po zdjęciu doczepów jest dużo krótsza, ale zyskała na objętości. We włosach do ramion Natalia wygląda równie dobrze, jak w dużo dłuższych.

W komentarzach zaroiło się od pytań fanek o metody pielęgnacji i kosmetyki, jakie stosuje Siwiec. Nie zabrakło także wielu komplementów od internautów zafascynowanych urodą modelki.


Natalia Siwiec zdjęła doczepy

Natalia SiwiecaNatalia Siwiec zdjęła doczepy

Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×