NewsyNatalia Siwiec skrytykowała Polaków. To dlatego wyjechała z kraju?

Natalia Siwiec skrytykowała Polaków. To dlatego wyjechała z kraju?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
04.01.2024 13:16

Natalia Siwiec wraz z córką i Mariuszem Raduszewskim przeprowadziła się do Tulum. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o uroku mieszkania w Meksyku. Za czym najbardziej tęskni?

Natalia Siwiec zamieszkała w Meksyku

Gwiazda mieszka w luksusowej willi w Tulum. Na tę chwilę deklaruje, że nie chce wracać do ojczyzny, choć w Polsce bywa często, zarówno z powodów zawodowych, jak i prywatnych.

Jestem Polką, urodziłam się tutaj i wychowałam. Przeżyłam swoje pierwsze miłości, więc jakaś część mojego serca jest tutaj. Jak jestem w Meksyku, to tęsknię za Polską. No i oczywiście bardzo tęsknimy za rodziną i za przyjaciółmi - opowiadała w rozmowie z redakcją cozatydzień.pl 

Co ma Meksyk, a nie ma tego Polska? Niechcący zarzuciła Polakom brak luzu.

Jak jestem w Polsce, to oczywiście tęsknię za słońcem i za tą przepiękną plażą i za takim luzem, za ludźmi, którzy tam są. Wszystko jest takie idealne, piękne, spokojne, luźne, prawdziwe - zapewniała. 

Natalia Siwiec nieprzychylnie o Polakach.

Ogólnie Polakom na pewno brakuje tego luzu, natomiast gdybym nie jeździła na te wszystkie świadomościowe festiwale, to odpowiedziałabym ci pewnie, że my nie idziemy w dobrą stronę. Natomiast na tych wszystkich świadomościowych festiwalach okazuje się, że jest tak dużo ludzi, Polaków, którzy są bardzo świadomymi ludźmi, cudownymi ludźmi, którzy po prostu błyszczą, świecą, że mogę powiedzieć dzisiaj spokojnie, że my idziemy w dobrą stronę - mówiła.

Natalia Siwiec podsumowała miniony rok 2023

Celebrytka przyleciała ostatnio do kraju w grudniu na premierę filmu Akademia Pana Kleksa. Jak ocenia miniony rok?

Wspaniały rok, w odróżnieniu od poprzedniego, który był ciężki. Ten był wspaniały i też był to taki rok, który bardzo mocno popchnął mnie w stronę rozwoju. Był bardzo pracowity, jeżeli chodzi o rozwój i pracę nad sobą - podsumowała.

Lubicie Natalię?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także