Natalia Siwiec nie mogła dłużej przyglądać się temu, co wypisuje Viola Kołakowska. Odpowiedź na zarzuty o sektę miażdży

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Viola Kołakowska zarzuciła Natalii Siwiec, że należy do sekty masońskiej, czego dowodzi tatuaż na jej przedramieniu. Miss Euro 2012 odpowiedziała. Nieźle sobie zakpiła.

Viola Kołakowska nikogo nie oszczędza. Wnikliwie obserwuje swoich kolegów z show-biznesu i komentuje bieżące wydarzenia. Ostatnio wywołała prawdziwą burzę, kiedy zarzuciła podłączonemu do tlenu Andrzejowi Piasecznemu, że udaje, żeby lepiej sprzedać nową płytę.

Postanowiła otwarcie powiedzieć to, co myśli o zakażonym Covid-19 Piasku, który chorobę znosi bardzo źle. Kołakowska nie szczędziła mu słów krytyki.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły…Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – napisała na swoim Instastories.

Na tym nie poprzestała, bo wyszukała także symbole masońskie na okładce jego płyty i zasugerowała, że należy do tych znanych ludzi, którzy zaprzedali duszę diabłu.

To samo zarzuciła Natalii Siwiec, jako dowód pokazując tatuaż na przedramieniu modelki. Viola dodała na swoim profilu zdjęcie ręki modelki i zamieściła taki podpis:

Ręka Natalii Siwiec… Rozumiecie już… Nic dodać…

Wieści o wynurzeniach Kołakowskiej dotarły do Tulum, gdzie obecnie przebywa Miss Euro 2012. Postanowiła ona, że odpowie na insynuacje.

Natalia Siwiec odpowiada Violi Kołakowskiej

Natalia Siwiec nie przeszła obojętnie nad rewelacjami głoszonymi przez Kołakowską. Na jej Instastory pojawiła się seria zdjęć, na których wyjaśnia, o co chodzi z jej tatuażem. Zakpiła sobie także z najbardziej znanej polskiej koronasceptyczki:

Na to wygląda, że miasto iluminatów to Chełm. Cała Ukraina też jest podejrzana – pojawiło się na jednym slajdzie, razem z herbami wymienionych miejsc.

Natalia Siwiec odpowiada Violi Kołakowskiej

Natalia Siwiec odpowiada Violi Kołakowskiej

Z kolei w rozmowie z Pudelkiem odniosła się wprost do słów Violi.

Jest taka sekta, do której każdy może należeć – MIŁOŚĆ i kierowanie się miłością do bliźniego. Polecam każdemu. Ciężko jest jednak do niej przynależeć, bo warunki dla wielu niestety są niemożliwe do spełnienia. Bardzo ciężko traktować każdego z pozycji miłości i zrozumienia. Bez zawiści i życzenia źle” – powiedziała.

Wydaje się, że nie obejdzie się bez kolejnego komentarza Kołakowskiej. Pozostaje tylko czekać na następne rewelacje.


Viola Kołakowska o Natalii Siwiec

Viola Kołakowska o Natalii Siwiec

Viola Kołakowska o Natalii Siwiec

Viola Kołakowska o Natalii Siwiec

Natalia Siwiec odpowiada Violi Kołakowskiej

Natalia Siwiec odpowiada Violi Kołakowskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Natalio pani wie kim pani jest natomiast ta bidulka Viola pogubiła się w zyciu juz ssma nie eie kim i z kim jest nalezy jej tylko współczuc

 • Gość pisze:

  Brawo p.Wiolu!!!❤

 • Ludzieczasemnieużywająmózgu. pisze:

  Ja pier*ole jaka sekta?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ona sobie może nawet krokodyla wytatuować i nie będzie to nic oznaczać po prostu ma i już 🙄🤦🏻‍♀️ Co za teoria.. A piramida to co? Też świadczy o tym że modli się do Bogini Egiptu czy jaki ch*j? Siwiec to bardzo fajna normalna kobieta, weź kobieto wywal prochy do kibla i zajmij się sobą… 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤪🙄🙄

 • Gość pisze:

  Brawo Wiolu
  Należy masonów piętnować i wytykać palcami

 • Gość7 pisze:

  Ewidentnie viola przesadziła z tym co wciąga do nosa.

 • Gość pisze:

  Jeśli organizacje masońskie zrekrutowały P. Natalię Siwiec to sądząc po jej ” dorobku” ze tak powiem artystycznym czy jakim tam, to raczej nic nam z ich strony nie grozi. Spię spokojnie. Niech tam maczają palce gdzie chcą.

 • Gośćwiesniara pisze:

  Kolakowska i Siwiec ranga ta sama.Tylko,ze tez nalezy wiedziec co sie maluje na ciele.

 • Gośćgość pisze:

  Skoro ślepi chcą być ślepymi. To ich wybór jest tak zawsze garstka obudzi mych walczy o cały naród a śpiący z tego korzystają. Brawo wiola

 • Wioli Fan pisze:

  To już nie teorie spiskowe to praktyki spiskowe A kto tego nie widzi to jest arcy ignorantem. Za chwilę będzie za późno na ratowanie czego kolwiek. Brawo Wiolu choć Ci co mieli się obudzić już dawno to zrobili. Reszta Baranów niech robi co chce. Mają wolny wybor.

  • Gość pisze:

   Dokładnie, więc odczepcie się od tych baranów. Niech sobie żyją jak chcą, ciesząć się życiem. Wy szukajcie wszędzie spisku i masonów i też sobie żyjcie po swojemu.

  • Gość pisze:

   Tak.w punkt!

 • Gość pisze:

  Kiedy Doda skończy ten film o wycieczkach do Dubaju 😁

 • Gość pisze:

  Taka jest prawda. Im więcej ludzi będzie w to wierzyć tym szybciej zatrzymamy to ci się dzieje na świecie

 • Gość pisze:

  Szkoda komentować tekstów Kołakowskiej….. żenada….

 • Oli koli pisze:

  Ma racje to masonskie znaki a piasek taki dobry ze nami Polakami nie raz gardzil tez uwazam ze oszukuje jemu dobry lek to kij w du..e

 • Gość pisze:

  Wzięła złe tabletki i gada od rzeczy, omg co ma tatuaż przepraszam piernik do wiatraka?!

 • Gośćja pisze:

  Viola chce zaistnieć tylko że niema czym:(

 • Klaudia97 pisze:

  Prawdę napisała, wystarczy zajrzeć na profil prawda na insta, Ale ciemnogród nadal będzie uważasz że to brednie. Tak, należy do masonów, tak samo jak i na całym świecie w Polsce też jest dużo „sławnych” lidzi którzy wystąpili do sekty, tak, to są symbole przedstawiające sprzedanie duszy, tak oni się z tym nie kryją, zamiast bronić i pisać bzdury wystarczy zagłębić się w to co dzieje się na świecie:)

 • Baba Jaga pisze:

  Niec ta Viola zajmie się czymś pożytecznym zamiast szczuć na innych. Szuja.

 • Gość pisze:

  Najwyraźniej kobieta się strasznie nudzi i wynajduje różne rewelacje by nie umrzeć z nudów. No cóż różnych lokatorów Ziemia nosi…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×