Andrzej Piaseczny walczy o każdy oddech w szpitalu. Viola Kołakowska komentuje: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły”

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny walczy z Covid-19. Muzyk ma poważne objawy i wymaga hospitalizacji, oraz podawania tlenu. Viola Kołakowska uważa, że udaje i nie szczędzi mu słów krytyki.

Pandemia koronawirusa cały czas jest bardzo realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia Polaków. Właśnie nasz kraj mierzy się z trzecią falą choroby. Dzisiaj rząd podał informację o tym, że restrykcyjnymi obostrzeniami po raz kolejny zostaje objęty cały kraj. Nowe wytyczne to efekt stale wzrastającej liczby osób chorych na Covid-19. W ciągu ostatnich kilku dni odnotowuje się po kilkadziesiąt tysięcy nowych przypadków. Nie brakuje też danych o tym, jak wiele osób przegrało swoją walkę z koronawirusem. To, co się dzieje, nie ominęło także świata show-biznesu, a już od roku w Polsce kolejne gwiazdy informują w social mediach o tym, że są zarażone.

Pojawienie się z końcem zeszłego roku pierwszej szczepionki rozbudziło sporo nadziei na to, że pandemia zacznie wygasać. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste i pomimo podawania kolejnych dawek wakcyny Covid-19 bezustannie jest zagrożeniem. Na własnej skórze przekonał się o tym Andrzej Piaseczny, który zamieścił dzisiaj na swoim profilu nagranie prosto ze szpitala. Jego stan jest poważny.

Viola Kołakowska nie wierzy Andrzejowi Piasecznemu

Wokalista postanowił skontaktować się z fanami za pomocą Instagrama. Poinformował wszystkich, że walczy z koronawirusem. Jego stan jest na tyle ciężki, że musiał udać się do szpitala i podłączyć pod aparaturę z tlenem. Z chorobą walczy od początku marca.

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Na filmie widać było, że z trudem łapał oddech, a wypowiadanie kolejnych słów przychodziło mu niezwykle ciężko. Są jednak tacy, którzy pomimo takich nagrań nadal wierzą w teorie spiskowe związane z koronawirusem. Wśród nich jest Viola Kołakowska, która nie szczędzi krytyki pod adresem muzyka.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły…Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – napisała na swoim Instastories.

Kołakowska od samego początku pandemii neguje to, co się dzieje w kraju i nawet przerażające statystki, oraz przejmujące apele, takie jak ten, który postanowił nagrać Andrzej Piaseczny, nie są w stanie przekonać jej do tego, że Covid-19 istnieje.

Poniżej nagranie dotyczące choroby, które opublikował Andrzej Piaseczny.

 


Kołakowska o Piasku

Kołakowska o Piasku

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - sylwester 2019

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - sylwester 2019

Viola Kołakowska – Bal TVN 2019, kreacja: Tomaotomo

Viola Kołakowska – Bal TVN 2019, kreacja: Tomaotomo

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widziałam ją nie raz na Saskiej Kępie, brzydka, sfrustrowana babka…

 • Covid to Fałsz!!!! pisze:

  Bredzisz podstępny draniu. Covid to fałsz!

 • Gość pisze:

  jakoś też mu nie wierze, nie neguję, że wirus istnieje tylko, że on wziął kasę i nagrał filmik

 • Gość pisze:

  Widać że jest chory:):):) oglądnij horror piła pajacu

 • Gość pisze:

  Piasek wyzdrowieje a Kołakowska mądrości nie nabędzie .Nieszczęśliwa kobieta

 • Gość pisze:

  Covid istnieje ja też go przeszłam najpierw 9 dni w domu i nie było nic lepiej trafiłam do szpitala zostałam podłączona do tlenu bo nie mogłam oddychać wyszłam z tego ale dochodzenie do zdrowia po samym leczeniu jest masakra uwierzcie w to dziadostwo jest podstępne.Chcialam zaznaczyć że choruje na nowotwór złośliwy piersi.

 • Gość pisze:

  Tak właśnie przebiega ta choroba!
  Do wszystkich ignorantów, to nie jest udawane, tak dokładnie jest z człowiekiem przy tej podstępnej chorobie. Nawet nie wiem kim jest owa kolakowska ale dla mnie nikim, Andrzej w swej walce i strachu ostatkiem sił stara się jako osoba medialna i znana, przestrzec ludzi przed ta choroba. W ciężkiej chwili postanowił zadać sobie trud dla dobra ludzi i poczuł ze musi przekazać to ludziom aby uważali. Nikomu nie życzę tej choroby, ale pani kolakowskiej dla przykładu skoro już zabrała głos, by się przydało. Pozdrawiam Andrzeju, my normalni ludzie Ci dziękujemy za przestrogę pomimo Twojego złego stany, musisz być silny bo od głowy zaczyna się zdrowienie. Trzymam kciuki. Pozdrawiam.

 • Krzychu pisze:

  Kolek z niej . Żadna aktorka ,kto to jest ze sie wypowiada.

  • Gość pisze:

   Rzeczywiście kiepski aktor. Szkoda mi ludzi którzy naprawdę są chorzy ale jemu nie wierze.

  • Gość pisze:

   Ona nie powiedziała, że Covid nie istnieje. Powiedziała, że Piasek udaje. Propaganda wszystko przekręca na swoje.

 • Krzys pisze:

  Kolakowska ty tepa dzido

 • Gość pisze:

  Puste babsko! Kołakowska pierdo …. sie w pusty dzban.

  • Gość pisze:

   Cóż za finezja i elokwencja , gratulacje za jakże inteligenty komentarz ! Wolałabym nie napotykać się na tak niskie wypowiedzi , życie jest zbyt krótkie …

 • GośćIka pisze:

  To babsko jest okropne pustak 😱😱😱😱

 • Gdy w ludziach nie ma Wiary pisze:

  zajebiscie wyglada na chorego 🙂 jeszcze ta fryzura ,sprzedales sie ze srebrniki !!!

 • Gość pisze:

  A ja mam nadzieje że wszystkie lewaki nie będą miały co do gara włożyć i schudną jak ta Panii… bo widocznie za dobrze mają jak chcą zamknięcia ludzi… ale nie bo oni pracują zdalnie… jkm dobrze powiedział precz z biurokracją za komuny mówili że za dużo biurokracji a teraż same biura nikt nic nie produkuje wirtualny świat wirtualne pieniądze to jak mają być kraje nie zadłuzone…

  • Gość pisze:

   Uważaj Gościu na słowa, bo jest takie powiedzenie…słowo się odwraca i do właściela wraca. Nie wiem w co wierzysz ale gdybys miał jakąkolwiek wiarę to wiedziałbyś że nie życzy sie drugiemu co Tobie nie miłe. Otwierasz sie na zło to uważaj bo zanim zamkniesz furtkę to ono jeszcze do Ciebie wróci….

  • Gość pisze:

   A ja mam nadzieje głupi prawicowy śmieciu, że zło wróci do ciebie w dwojnasub….💩

 • Covidamek pisze:

  Zadzwonię do Piaska ,jak się dowiem to wam odpowiem ,i nie kłócić mi się tutaj ,tym bardziej obrażać gnojki nawzajem.

 • Gość pisze:

  Wysuszony sucharku!!!!!! walnij się w tą pustą makówkę i zastanów się co mówisz, a tak na marginesie to życze ci z całego serca tego samego co panu Piasecznemu, którego serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki!!!!!

 • Ewa pisze:

  Pani Kołakowska to taka osoba dobrze szurnięta na umyśle, dziwię się tylko pany Karolakowi, że się z tym czymś zadaje, a pani życzę tego samego co panu Andrzejowi Piasecznemu – i tyle w temacie wysuszony sucharku!!!!!

 • Gość pisze:

  Popieram. Aktor jak i piosenkarz od 7 boleści.