Natalia Siwiec tyje w święta, ale ma na to sposób

''Warto wrócić kilka kilo grubszym'' - przyznaje celebrytka

Natalia Siwiec
Fotografia: AKPAFotografia: AKPA

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jesteście ciekawi jak gwiazdy spędzają ten magiczny czas? Natalia Siwiec przyznała, że po każdej wizycie u rodziców przybywa jej kilogramów. Podobnie będzie w tym roku. Celebrytka spędzi wigilię przy rodzinnym stole, ale nie to jest dla niej najważniejsze. Natalia żyje czymś innym, bo po świętach...

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ