Szukaj

Natalia Siwiec ma krótkie włosy! Najpierw poprawiła sobie usta, a teraz zaszalała z fryzurą!

Natalia Siwiec nowa fryzura

Natalia Siwiec nowa fryzura

Natalia Siwiec niedawno powiększyła swoje usta. Celebrytka nie zakończyła jednak swojej metamorfozy. Tym razem modelka pozbyła się doczepianych długich włosów. Czy w odświeżonej wersji rozpoznacie w niej słynną Miss Euro?

Natalia Siwiec nigdy nie ukrywała, że regularnie korzysta z zabiegów poprawiających jej urodę. Choć dokładnie nie wiemy, co zmieniła w twarzy, jedno jest pewne – efekt jej transformacji jest imponujący. Obecnie gwiazda prawie nie przypomina dziewczyny, która w 2012 roku została okrzyknięta polską Miss Euro. Natalia jest starsza o 7 lat, urodziła córkę, a to podobno zmienia rysy twarzy. Seksbomba przyznała się, że kilka tygodni temu powiększyła sobie usta. Okazuje się, że wakacyjny sezon skłonił ją do dalszej metamorfozy.

Tym razem modelka postanowiła rozprawić się ze swoimi doczepianymi długimi włosami – doczepki poszły w odstawkę, a Natalka zaprezentowała się w znacznie krótszym wydaniu. Już nie ma mowy o gęstych, zmysłowo opadających na śliczne plecy, pasmach ciemnych włosów. Aktualnie ma na głowie modnego boba, w którym wygląda jakby młodziej. Krótka fryzura całkowicie zmieniła twarz modelki, a skromne uczesanie sprawiło, że wygląda jak 25-latka. Fanki Natalki są zachwycone nowym wizerunkiem swojej idolki.

Z pewnością niebawem zobaczymy kolejki do salonów fryzjerskich. Krótkie włosy są na topie, a zwłaszcza latem. Kiedy modelka jest na swoich wiecznych wakacjach, są o wiele wygodniejsze. Po wyjściu z wody wystarczy tylko chwila, aby włosy Siwiec były suche i  ślicznie ułożone.

Jak wam się podoba nowa Natalia?

Natalia Siwiec pochwaliła się swoim przystojnym bratem! Nikt wcześniej nie wiedział o jego istnieniu! Mógłby zagrać Jamesa Bonda!

Zaczytana Natalia Siwiec wycisza się w samotności na leżaczku w Grecji! Zaniepokojeni fani pytają gdzie jest Mia?

Chuda Natalia Siwiec w kusym bikini pozuje ze swoją słodką córeczką na plaży! Nie wiadomo, która z nich jest szczuplejsza!


Natalia Siwiec zdjęła doczepiane włosy

Natalia Siwiec zdjęła doczepiane włosy

Natalia Siwiec z córką na plaży

Natalia Siwiec z córką na plaży

Natalia Siwiec pochwaliła się swoim modowym bratem

Natalia Siwiec pochwaliła się swoim modowym bratem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×