Natalia apogeum swojej kariery odnotowała podczas Euro, wówczas okrzyknięto ją Miss Euro. Od tego czasu Natalia znakomicie radzi sobie na polskich celebryckich salonach, na brak pracy i komercyjnych zleceń reklamowych nie narzeka, zatem w dalszym ciągu jest na topie. Oczywiście nie ma żadnych wątpliwości, że Natalia ingerowała w swoją urodę, wielokrotnie w wywiadach o tym mówiła.
Natalia nigdy nie ukrywała, że przeszła parę zabiegów korekcyjnych i operacji plastycznych. Wiadomo również, że modelka regularnie wstrzykuje sobie kwas hialuronowy w usta, zmieniała także biust. Ostatnio Natalia pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym doskonale widać jak wyglądała przed zabiegami. Jedno jest pewne. Od dziecka Natalia miała piękne włosy!
Zobaczcie sami!