„Na Wspólnej” zniknie z TVN-u. Stacja podjęła zaskakującą decyzję. Miała ważny powód

Na Wspólnej

Na Wspólnej

Na Wspólnej w połowie sierpnia zniknie z TVN-u. Stacja podjęła zaskakującą decyzję. Czy widzowie już nie zobaczą nowych losów swoich ulubionych bohaterów?

Na Wspólnej to serial, który pojawia się na antenie TVN-u od 2003 roku. Osią fabuły są losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy w Warszawie. Z produkcją jest związanych wiele gwiazd, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Małgorzata Socha, Anna Korcz, Bożena Dykiel oraz Grażyna Wolszczak.

Ostatnia z wymienionych aktorek wciela się w postać Basi Brzozowskiej. Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem zdradziła, że nie może narzekać na swoją rolę. Scenarzyści robią co w ich mocy, by była ona jak najciekawsza:

Moja bohaterka miała już dwóch mężów, żyje kilkoma życiami i scenarzyści piszą dla niej ciekawe wątki… Warto pamiętać, że moja bohaterka zgrzeszyła, czego można już się było domyślić w trakcie emisji pierwszych odcinków. Już wtedy widzowie coś podejrzewali. Basia nosiła w sobie mroczną tajemnicę. Okazało się bowiem, że ojcem nienarodzonego dziecka (była wówczas w ciąży!) nie był jej mąż. Ta tajemnica wyszła na jaw kilka lat później. Wtedy doszło do dramatycznych scen i momentów, które stanowiły spore wyzwanie aktorskie. Awantury pomiędzy Basią i Andrzejem były ciekawe do zagrania.

Na Wspólnej w połowie sierpnia zniknie z anteny. Dlaczego?

Na Wspólnej jest jedynym polskim serialem, który jest emitowany także w czasie wakacji. Na widzów czeka jednak niespodzianka. Produkcja od 17 sierpnia zniknie z TVN. Ostatnim odcinkiem, który zostanie wyemitowany, będzie ten, w którym Jaruś znajdzie się w niebezpieczeństwie, bo jego „ojciec” się upije.

Okazuje się, że stacja ma ważny powód, by chwilowo zrezygnować z emisji serialu. Jak donosi Super Express wszystko przez fakt, że odbędzie się Sopot Festiwal, z którego koncerty będą transmitowane w porze serialu. Gdy wydarzenie dobiegnie końca, Na Wspólnej wróci na antenę:

Uspokajamy – odcinek 3275 zostanie pokazany w TVN o zwykłej porze, jednak dopiero w poniedziałek 23 sierpnia. Decyzja stacji o wycofaniu kilku kolejnych odcinków z TVN wynika z faktu, że w tych dniach odbywa się Sopot Festiwal, koncerty z którego będą stacja będzie emitowała na żywo w serialowej porze — czytamy w Super Expressie.

Śledzicie losy bohaterów Na Wspólnej?


Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2957, Roman (Waldemar Obłoza)

Na Wspólnej odcinek 2948, Roma (Julia Kamińska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Na Wspólnej odcinek 2948, Roma (Julia Kamińska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Na Wspólnej, polonistka (Katarzyna Ucherska), Przemek (Eryk Cichowicz)

Na Wspólnej, polonistka (Katarzyna Ucherska), Przemek (Eryk Cichowicz)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×