Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

„Na dobre i na złe” znika z TVP2? Telewizja Polska zapowiada pozew

Na dobre i na złe logo


Na dobre i na złe znika z TVP2?

Serial Na dobre i na złe znika z anteny? Taką wiadomość kilka dni temu opublikował jeden z serwisów plotkarskich. Tymczasem… Telewizja Polska dementuje podane informacje i zapowiada, że pozwie witrynę za nieprawdziwe doniesienia o jego produkcjach.

W weekend w serwisie Pudelek pojawił się tekst o serialu TVP2 „Takie „Na dobre i na złe” polubili Polacy. Co nie podoba się Kurskiemu?”.  Przypomniano w nim niepotwierdzone pogłoski, które pojawiły się rok temu, sugerujące, że Telewizja Polska chciała zrezygnować z dalszej produkcji telenoweli Klan:

Podobno na czarną listę Kurskiego trafiło ostatnio także… „Na dobre i na złe” – napisał Pudelek.pl. – Przypomnijcie sobie, jak wyglądały początki „Na dobre i na złe”. Będziecie tęsknić? – zapytano.

TVP w sobotę po południu wydała oświadczenie, w którym zdementowała informacje o rezygnacji z serialu Na dobre i na złe:

Serial, który od lat jest sztandarową produkcją „Dwójki” wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej – podkreślono.

Telewizja Polska zapowiedziała też, że zamierza pozwać serwis za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jej temat:

Portal pudelek.pl w ostatnich tygodniach „wyspecjalizował się” w rozpowszechnianiu nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji, które mają uderzyć w TVP, tym samym zaprzeczając zasadom etyki dziennikarskiej. Dzisiejsza kłamliwa informacja to kolejna próba uderzenia w Telewizję Polską. TVP podejmie odpowiednie kroki prawne w celu ochrony dobrego imienia i zaprzestaniu fali nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez ww. portal – czytamy w wystosowanym oświadczeniu.

Robert Janowski zostaje w programie „Jaka to melodia?”?! Głos zabrał prezes Jacek Kurski

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Jacek Kurski - Sylwester 2016 Zakopane

Jacek KurskiKomentarzy: 1


takie seriale oglupiaja | 19 czerwca 2017, 10:42

A w ogole ktos to jeszcze oglada? ja ostatni raz ogladalem z 10 lat temu, to samo sie tyczy M jak Milosc czy Na Wspolnej w TVN. Wszystkie te seriale to same knucia, zabojstwa, porwania, klamsta, oszukiwanie, dla mnie to kazdy ten serial mogliby zjdac z anteny, ludzie byliby przynajmniej mniej nerwowi i zycie bohaterow nieprzekladaloby sie na zycie wlasne, kazdy ma swoje rozterki a tu jeszcze musi przezywac to co sie w serialu dzieje.


Dodaj komentarz
×