Szukaj

Monika Zamachowska w bikini pręży się na plaży. Internauci są zachwyceni jej sylwetką: „Taki tłuszczyk jest seksi”

Monika Zamachowska w bikini ładuje akumulatory na kolejny sezon ciężkiej pracy, przy tworzeniu programu śniadaniowego w TVP. Pokazała na Instagramie fotografię z plaży. Niezły relaks. Zobaczcie.
Monika Zamachowska bikini

Monika Zamachowska bikini

Monika Zamachowska jakiś czas temu potwierdziła, że nadal będzie współprowadziła Pytanie na śniadanie, ale ostatnio z pewnością przeżywała nerwowe chwile. Po zwolnieniu Michała Olszańskiego, TVP zapowiedziała, że zamierza odmłodzić zespół prowadzących poranny program. Jednak dziennikarka zostaje. Miała wreszcie czas, żeby porządnie, już bez stresu, wypocząć.

Zobacz: Gwiazdy wybrały najlepsze SPA: Natalia Kukulska, Anita Sokołowska, Beata Sadowska, Monika Zamachowska

Monika Zamachowska w bikini na plaży

Otóż, Monika Zamachowska, odpoczywa nad morzem, na plaży. Łapie słońce. Co ważniejsze, wypoczywa w doskonałym humorze. Dowodem na to jest fotografia, którą umieściła na swoim Instagramie.

Taka sytuacja. Ślę całuski, rybie łuski:) #syrenka #aco #możetrochę #tłustawa #aleszczesliwa #ostatniedniwakacji – napisała z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru dziennikarka.

Zobacz: Monika Zamachowska w stroju szalonej nastolatki zachwyca się festiwalem Jurka Owsiaka! Gwiazda TVP pierwszy raz w życiu poczuła powiew wolności!

Internauci o sylwetce Moniki Zamachowskiej

Pani Monika pręży się na zdjęciu w stroju kąpielowym, widać w pełnej okazałości jej sylwetkę, nienaganną sylwetkę dojrzałej kobiety. Zamachowska kokieteryjnie napisała o sobie: syrena, ale lekko tłustawa.  Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Posypały się komentarze:

  • Pani chyba tłustej syreny nie widziała, bo ja akurat kilka i to całkiem niedawno.
  • Marilyn.
  • Taki tłuszczyk to bardzo seksowny.
  • Ja widzę piękną i szczęśliwą kobietę.
  • Świat już całkiem oszalał, piękna kobieca sylwetka a nie wieszak na ciuchy z głodowa depresja wypisaną na twarzy tak trzymać.
  • Super figura.
  • Pani Moniko śliczna figurka, szczerze super babeczka.

Wszyscy komentujący są zgodni, że Monika Zamachowska wygląda świetnie. Nie ma żadnej mowy o jakichkolwiek zbędnych kilogramach. Widać, że dziennikarka w końcu odsapnęła po stresującym czasie, i wreszcie może w pełni korzystać z ostatnich dni lata. Z pewnością wróci do pracy pełna sił i nowych pomysłów.

Zobacz: Grażyna Wolszczak i Monika Zamachowska zdradziły nam sekret swojej smukłej sylwetki! Komu pomagają dieta i ćwiczenia, a kto wręcz ich unika? [WIDEO]


Monika Zamachowska na plaży

Monika Zamachowska na plaży

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska zachwala PolAndRock Festiwal 2019,

Monika Zamachowska zachwala PolAndRock Festiwal 2019,

×