Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „Pytaniu na śniadanie” o związku, kłótniach i nowych odcinkach „M jak miłość”. Tak wiele jeszcze nie zdradzili

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w Pytaniu na śniadanie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w Pytaniu na śniadanie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w Pytaniu na śniadaniu promowali nowe odcinki M jak miłość. Przy okazji zdradzili nowe szczegóły ze swojego życia prywatnego. Jakie? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w serialu M jak miłość grają parę zakochanych. Aktorzy tworzą duet nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym. Chociaż gwiazdy starają się chronić szczegóły swojego codziennego życia, co jakiś czas do mediów przedostają się szczegóły ich relacji.

Zobacz: Adriana Kalska nie zachwyca się bicepsami Mikołaja Roznerskiego! Reakcja aktora była zaskakująca!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w Pytaniu na śniadanie

Tak jak w poniedziałek, kiedy Roznerski i Kalska pojawili się w Pytaniu na śniadanie, gdzie promowali nowe odcinki serialu. Przy okazji opowiedzieli nieco o swoim życiu prywatnym, które starają się bardzo rozdzielać od zawodowych obowiązków.

My mamy to szczęście pracować razem i wspieramy się nawzajem. Oczywiście praca jest pracą, a dom jest domem. Mamy przyjemność jechania z Adą rano do pracy. Produkcja zaoszczędza na transporcie, jest ekonomicznie, pijemy sobie kawę i przegadujemy teksty i wchodzimy na plan, a tam jest już pełen profesjonalizm – przyznał Mikołaj Roznerski.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska muszą się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Tabloid ujawnił powód

W podobnym tonie na temat łączącej ich relacji wypowiedziała się Adriana. Aktorka przyznała, że dobrze gra się jej ze swoim partnerem.

Staram się być profesjonalna, natomiast w moim przypadku jest tak, że wydaje mi się, że łatwiej mi grać z Mikołajem niż zupełnie obcym facetem. Przyjemniej jest całować swojego chłopaka niż obcego. (…) W pracy zapominamy o tym, że to jest Mikołaj, ja jestem Adą tylko jesteśmy zupełnie kimś innym i jakby kreujemy postaci, które jakby mają inne swoje motywy, emocje.

Kalska przyznała także, że na planie świetnie się dogadują, chociaż zdarza im się kłócić, wszystko jest w granicach normy.

Uwielbiam grać z Mikołajem. Świetnie się dogadujemy, oczywiście się kłócimy, ale to jest wszystko takie normalne.

Trzeba przyznać, że aktorzy tworzą naprawdę udany duet.

Zobacz: Zmysłowa Adriana Kalska i seksowna Ola Szwed skradły całe show na premierze filmu „Fighter”! Dziewczyny jak marzenie!


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w drodze do studia Pytania na śniadanie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w drodze do studia Pytania na śniadanie

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na planie

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na planie "M jak miłość"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×