NewsyMikołaj Roznerski i Adriana Kalska muszą się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Tabloid ujawnił powód

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska muszą się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Tabloid ujawnił powód

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Zuza Maciejewska

18.07.2019 11:01, aktual.: 18.07.2019 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od miesięcy tworzą udany duet. Aktorzy, chociaż bardzo strzegą życia prywatnego, są bardzo szczęśliwi. Świadczyć o tym może m.in. fakt, że coraz częściej w kolorowej prasie pojawiają się plotki o ich ślubie:

Oni już od kilku miesięcy są zaręczeni. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku zalegalizują swój związek – przyznał jakiś czas temu informator "Na żywo".

Chociaż zakochani zaręczyn nie potwierdzają i podkreślają, że spraw prywatnych nie komentują, pewne jest, że są sobie bardzo bliscy. Świadczyć może o tym fakt, że syn aktora bardzo polubił Adrianę. Okazuje się jednak, że dla Roznerskiego dziecko jest priorytetem, przez co zakochani będą musieli się rozstać, ale tylko na chwilę.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstają się na kilka tygodni

Roznerki i Kalska muszą rozstać się na kilka tygodni ze względu na wakacje. Mikołaj planuje wspólny urlop w towarzystwie syna. 8-letni chłopczyk na co dzień mieszka z mamą, Martą Juras. Nic więc dziwnego, że Roznerski chce spędzić z dzieckiem trochę czasu sam na sam:

Pojadą do rodzinnej wsi aktora pod Wrocławiem, potem Mikołaj chce zabrać Antka do ciepłych krajów - przyznaje źródło tygodnika Świat&Ludzie. 

Sporo wskazuje na to, że Kalska towarzyszyć im nie będzie. W zamian za to będzie spędzać czas w Warszawie. Podobno umilą jej go przyjaciółki, które zadbają, by dobrze się bawiła. Szczęście ukochanego ma być bowiem dla Kalskiej najważniejsze.

Dodajmy, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie tylko są razem, ale także wspólnie pracują. Grają m.in. na planie M jak miłość, a także w spektaklu Piękna Lucynda w Teatrze 6. Piętro w reżyserii Eugeniusza Korina. Jak więc oddzielają życie prywatne od zawodowego?

Schodząc z planu zdejmujemy buty sceniczne i wchodzimy do naszego domu na czysto i staramy się żyć takim normalnym życiem – przyznawali zgodnie zakochani w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

O kulisach życia prywatnego mówić jednak nie chcą, niejednokrotnie odmawiając komentowania różnych sytuacji ze swojej codzienności, takich jak temat zaręczyn:

Nie wiem, może były, może nie. Nie wiem, kto to wie… Pozwolisz, że zachowam to dla siebie – wyznał Roznerski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.
 • Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera
 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze filmu Fighter
 • Mikołaj Roznerski Adriana Kalska - Instagram
 • M jak miłość - Iza i Marcin będą mieli nową córkę
 • Mikołaj Roznerski i Aleksandra Kalska – TeleKamery 2019
 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – M jak miłość, 18 urodziny
 • Mikołaj Ronzerski i Adriana Kalska na planie M jak miłość
 • Mikołaj Ronzerski i Adriana Kalska na planie M jak miłość
 • Iza w M jak miłość w ciąży czy Adriana Kalska?
 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2019
 • Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska – jesienna ramówka TVP 2018
[1/11] Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także