Szukaj

Michał Wiśniewski wzruszająco przywitał najmłodszego syna w domu. Piękny obrazek trafił do sieci

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Żona muzyka i jego synek Falco Amadeus są już w domu. Dumny tata właśnie pochwalił się uroczym postem. 

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Muzyk kilkanaście lat temu odnosił wielkie sukcesy na scenie. Lider zespołu Ich Troje regularnie nagrywał kolejne płyty, które z miejsca stawały się komercyjnym sukcesem. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość przebojów, a w latach 90. nikt nie wyobrażał sobie żadnej imprezy, ani wydarzenia muzycznego bez jego udziału. Artysta ostatnio nieco zwolnił z karierą, ale nadal nie daje o sobie zapomnieć dzięki swojemu życiu prywatnemu, które wzbudza wśród fanów takie samo zainteresowanie jak jego twórczość.

Michał jest znany nie tylko ze swojej twórczości, ale także z wielkiej kochliwości. Muzyk w zeszłym roku zdradził, że ożenił się po raz piąty. Jego pierwszą żoną była wokalistka Ich Troje Magda Femme, jego kolejną żoną była Marta Mandrykiewicz, po rozwodzie z nią ożenił się z Anią Świątczak, jego czwartą żoną była Dominika Tajner, a ostatnią wybranką jego serca została tajemnicza Pola.

Michał Wiśniewski wita najmłodszego syna w domu

Muzyk może się też pochwalić sporą gromadką potomków. Z Martą doczekał się syna i córki, z małżeństwa z Anią Świątczak wychowuje natomiast dwie dziewczynki. Jego nowa żona również ma czworo dzieci. Latem minionego roku do prasy przedostała się informacja o tym, że świeżo upieczeni małżonkowie spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Michał potwierdził te doniesienia w kolejnych wywiadach.

Kilka dni temu media obiegła szczęśliwa nowina. Synek wokalisty, który otrzymał od rodziców imię Amadeus Falco jest już na świecie. Michał nie pochwalił się jeszcze pierwszym zdjęciem maluszka, ale wiadomo, że jego żona i synek już wrócili ze szpitala do domu. Właśnie na profilu muzyka pojawiła się urocza publikacja. Podzielił się grafiką, na której widzimy jego razem z Polą oraz ich maleńkiego syna.

Witaj w domu Falco! Rock me Amadeus @wisniewska_pola

Pod postem fani natychmiast zaczęli publikować kolejne gratulacje. Zachwycają się nie tylko wzruszającym obrazkiem, ale czekają też na pierwsze kadry z maleństwem w roli głównej.

 


Michał Wiśniewski wita syna w domu

Michał Wiśniewski wita syna w domu

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×