NewsyMichał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Pola urodziła

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Pola urodziła

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Zuza Maciejewska

30.01.2021 08:09, aktual.: 30.01.2021 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rok 2020 był przełomowym czasem dla Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje po raz piąty został mężem. Poślubił Polę, którą poznał się w 2019 roku. W przeciwieństwie do poprzednich ślubów, które zostały zorganizowane z rozmachem (np. Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub na lodowcu, szczegóły tutaj), była to bardzo kameralna, rodzinna ceremonia.

Wiśniewski w jednym z wywiadów powiedział, że głównym powodem, dla którego zdecydowali się na tak skromną uroczystość był fakt, że odbywała się ona w czasie pandemii koronawirusa:

Jest pandemia. Gdyby jej nie było, mogłoby to może wyglądać inaczej — komentował w rozmowie z Faktem.

Michał Wiśniewski poinformował o ciąży Poli

Kilka miesięcy po ślubie w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać informacje o tym, że Pola Wiśniewska jest w ciąży. Dowodem miały być zdjęcia wykonane w czasie głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Ukochana Michała już wtedy miała pięknie zaokrąglony brzuszek.

Sami zainteresowani na ten temat milczeli przez kolejne tygodnie. Dopiero w sierpniu Wiśniewski potwierdził szczęśliwe informacje. Wówczas w rozmowie z Na żywo powiedział:

Tyle już wychowałem, że dam radę także przy kolejnym dziecku – mówi Michał.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego: płeć i imię

Zarówno Pola, jak i Michał Wiśniewski są już rodzicami. Każde z nich ma po czworo dzieci. Wiadomo, że teraz powitali na świecie synka, o czym piosenkarz już jakiś czas temu poinformował w sieci. Pokazał filmik z USG, zdradził bardzo oryginalne imię dziecka:

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321… – napisał w opisie Michał.

Później zaprosił internautów do pokoiku chłopca i pokazał im pięknie wyposażone wnętrza.

Pola Wiśniewska urodziła

Pola Wiśniewska urodziła, o czym poinformował dziennik Fakt. Dziennikarzom tabloidu udało się dowiedzieć, że Falco Amadeus jest już na świecie.

Teraz Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną, tajemniczą Pauliną, przywitał na świecie syna Falco Amadeusa - czytamy na Fakt.pl.

Jak na razie ani Michał Wiśniewski, ani jego żona Pola nie pochwalili się w social mediach szczęśliwą nowiną, ani zdjęciami maluszka. Czekamy zatem na ich pierwsze wpisy.

Jak Michał Wiśniewski i Pola się poznali?

Michał swoją piątą żonę poznał w sieci. Chociaż szybko połączyło ich uczucie, zanim Pola nie poznała Michała, nie interesowała się jego twórczością:

Pola nie słyszała żadnej mojej piosenki! A może nawet słyszała, ale to nie jest moja bajka. Część muzyki, którą ona mi puszcza, też nie znam, także — komentował Michał Wiśniewski w rozmowie z Plejadą.

Przez długi czas Wiśniewski nie pokazywał zdjęć z żoną. Szybko okazało się, że była to decyzja samej Poli:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie – mówił w rozmowie z Faktem.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka
Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka
Michał Wiśniewski z żoną Polą
Michał Wiśniewski z żoną Polą
Michał Wiśniewski i Pola
Michał Wiśniewski i Pola
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także