Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał pokoik dla syna. W czołowym miejscu stoi jego zdjęcie z żoną. Ale romantycznie

Michał Wiśniewski pokój syna

Michał Wiśniewski pokój syna

Michał Wiśniewski jest już gotowy na narodziny syna. Na Instagramie pochwalił się pokoikiem chłopca, w którym nie zabrakło romantycznego zdjęcia przyszłych rodziców. Wystrój robi wrażenie.

Michał Wiśniewski w sierpniu poinformował swoich fanów, że po raz piąty zostanie ojcem. Wraz z żoną Polą powitają synka, dla którego wybrali bardzo oryginalne imiona Falco Amadeus.

Michał Wiśniewski pokazał pokoik drugiego synka

Niedawno Wiśniewski zdradził, że termin porodu Poli zbliża się wielkimi krokami. Chcąc być gotowym na moment, w którym chłopiec pojawi się na świecie, dlatego już w połowie listopada zaczął wyposażać pokoik, o czym poinformował w sieci.

Muzyk opublikował zdjęcie, na którym pojawia się z ciężarną żoną. Ujawnił, że ostatni raz skręcał mebelki osiemnaście lat temu, przed narodzinami najstarszego dziecka – Xaviera. Chociaż nie jest w tym specjalistą, zapowiedział, że bierze się do pracy:

Pozostały jeszcze 2 miesiące. Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu 🙂 Dziękujemy Ola Tobie i Waszym partnerom za wszystkie te cuda i choć na co dzień, nie potrafię wbić sam gwoździa w ścianę to zabieram się do roboty. Co z tego wyjdzie? Zobaczycie – napisał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski dotrzymał danego słowa i pochwalił się efektem. W środowy poranek podzielił się z internautami kolejną fotografią. Tym razem pokazał, jak urządził pokój syna.

Na pierwszym planie widać krzesełko w czerwonym, ulubionym kolorze wokalisty Ich Troje, na którego oparciu wygrawerowano imię dziecka. Za nim znajduje się łóżeczko, a także komoda, na której stoją rodzinne fotografie. W centralnym punkcie umieszczone jest zdjęcie rodziców, czyli Michała i Poli, którzy obdarowują się romantycznym pocałunkiem.

Przyszły tata w opisie podkreślił, że zrealizował już wszystkie punkty z listy. Teraz z żoną czekają na moment, w którym chłopiec będzie z nimi na świecie:

Zostało już całkiem niewiele czasu, więc wykorzystujemy te wolne chwile jak tylko się da. I tak: Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki  złożone. Teraz już tylko z @wisniewska_pola czekamy…

Internauci obok wpisu nie przeszli obojętnie. W komentarzach chwalą gust Wiśniewskiego – są pod wrażeniem tego, jak urządził pokój dla Falco. Trzymają też kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:

  • Szczęśliwego rozwiązania.
  • „Falco — Jeanny” piekna piosenka i już wiem skąd takie imię.
  • Pięknie wygląda ten pokoik. Michał Wiśniewski wielkie brawa dla Ciebie.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Wystrój robi wrażenie.


Michał Wiśniewski pochwalił się pokoikiem synka

Michał Wiśniewski pochwalił się pokoikiem synka

Zdjęcie Michała Wiśniewskiego z piątą żoną

Zdjęcie Michała Wiśniewskiego z piątą żoną

Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×