Szukaj

Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży! Wszystko wydało się podczas wyborów. Który to miesiąc?

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z

Wybory prezydenckie 2020. Michał Wiśniewski zgotował nie lada niespodziankę, kiedy pojawił się w lokalu wyborczym w towarzystwie swojej piątej żony, która, jak się okazuje, spodziewa się ich pierwszego wspólnego dziecka. Co donosi Pudelek?

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub, czym wszystkich bardzo zaskoczył, bo znany z zamiłowania do rozmachu artysta, zrobił to w tajemnicy. Zalegalizował związek z Polą, która pojawiła się w jego życiu tuż po rozstaniu z Dominiką Tajner. Poznali się w sieci, a jego przyszła żona nie od razu go skojarzyła z wielką gwiazdą polskiej muzyki:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – mówił Michał w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Dotychczasowe związki Wiśniewskiego były bardzo medialne, ale piąta żona artysty trzyma się nieco na uboczu.

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie – powiedział Wiśniewski Faktowi.

Pewne jest, że Pola ma dobry kontakt z dziećmi Michała i nawet pojawiła się na 18. urodzinach jego najstarszego syna, Xaviera. Dzisiaj okazało się także, że Wiśniewski i jego piąta żona będą mieli dziecko!

Michał Wiśniewski i Pola będą mieli dziecko

Michał Wiśniewski jak wiele gwiazd zachęca do głosowania. Sam wybrał się na druga turę wyborów razem z najmłodszą córką Eti i żoną, Polą. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży! Jak podaje Pudelek, to już trzeci lub czwarty miesiąc, a portal opublikował zdjęcia kobiety z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Dla każdego z małżonków będzie to piąte dziecko. Pozostaje nam czekać na komentarz artysty. Gratulujemy!


Michał Wiśniewski - wybory prezydenckie 2020

Michał Wiśniewski - wybory prezydenckie 2020

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×