Szukaj

Michał Wiśniewski zapytał o szczepionkę na COVID-19. Odpowiedź brzmi jak kiepski żart

Michał Wiśniewski o szczepieniach

Michał Wiśniewski o szczepieniach

Michał Wiśniewski na swoim Instagramie wypowiedział się na temat szczepień, który od kilku dni rozpala media. Nie ma dobrych wieści dla gwiazd, które jeszcze nie otrzymały wakcyny.

Michał Wiśniewski na głowie ma wiele różnych spraw osobistych i projektów zawodowych, ale nigdy nie zaniedbuje tematów istotnych dla społeczeństwa. Zawsze można usłyszeć jego opinię na wiele palących zagadnień. Nie inaczej jest, kiedy media grzmią na temat szczepień na koronawirusa, które poza kolejnością przyjęła cała grupa osób z pierwszych stron gazet.

Przypomnijmy, że kiedy do prasy wyciekły informacje na temat szczepień wśród gwiazd, zaczęła się prawdziwa burza, a tłumaczenia tych, którzy przyjęli wakcynę, nie przekonały opinii publicznej. Ba, często jeszcze dolewały oliwy do ognia.

Nie mógł tej sytuacji przeoczyć lider zespołu Ich Troje, który postanowił skomentować sprawę.

Michał Wiśniewski na temat szczepień na COVID-19

Michał Wiśniewski ostatni czas spędził bardzo pracowicie. Piosenkarz był jedną z gwiazd, które uświetniły Sylwestrową Moc Przebojów emitowaną na antenie Polsatu. Na scenie pojawił się w towarzystwie dwóch byłych żon. Z Anią Świątczak wykonali największe przeboje Ich Troje. 

Na scenie pojawił się też tuż przed tym, jak Marta Mandaryna Wiśniewska postanowiła dać solowy podpis i odtworzyła swój występ hit lat – Ev’ry Night. Zanim rozpoczęła śpiewać, zapowiedział ją były mąż.

Żeby to wszystko zagrało, potrzeba było sporo prób. Trzeba także pamiętać o tym, że Wiśniewski lada moment zostanie po raz piąty tatą, a na świecie pojawi się jego drugi syn, Falco Amadeus, który jest owocem miłości artysty i Poli Wiśniewskiej, jego piątej żony.

Mimo że Michał ma ręce pełne roboty, to w swoim stylu skomentował kuriozalną sytuację ze szczepieniami gwiazd poza kolejnością. Z pewnością przeczytał niejedną publikację na ten temat. Na jego Instagramie w relacji pojawił się screen, przedstawiający odpowiedź na zapytanie o możliwy pierwszy termin przyjęcia wakcyny.

Wiadomość zrobiła na nim takie wrażenie, że pozostawił ją bez komentarza, co w jego przypadku zdarza się niezwykle rzadko. Z informacji jasno wynika, że Wiśniewski swoją dawkę otrzyma między 21.05 a 05.09.2021. Pełną odporność natomiast uzyska 12.09.2021 roku.

Jak widać, lider Ich Troje zarejestrował się i będzie czekał w kolejce. Nie zamierza korzystać ze szczepień poza kolejką, ani z innych przywilejów. Krótko i na temat. Nie są tu już potrzebne żadne komentarze.

Screen wiadomości Michała w naszej galerii.


Michał Wiśniewski o szczepieniach

Michał Wiśniewski o szczepieniach

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Wiśniewski

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, Marta Wiśniewska -Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, Marta Wiśniewska -Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To optymistyczny wariant, bo zakłada 850 tysięcy szczepień tygodniowo a do tej pory w ciągu 9 dni zaszczepiono 140 tysięcy osób. Realnie to będzie miał szczęście jak się zaszczepi w 2022.

  • Gość pisze:

    To nie rejestracja tylko kalkulator pozwalający obliczyć, ile osób „stoi w kolejce” po szczepionkę przed Tobą.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×