Szukaj

Michał Wiśniewski i Mandaryna razem! Znowu będzie jak w 2003: „Dobrze wrócić na stare śmieci”

Michał Wiśniewski i Mandaryna

Michał Wiśniewski i Mandaryna

Michał Wiśniewski na Facebooku poinformował o powrocie Mandaryny. Wiadomość ucieszyła internautów. Co piszą w komentarzach?

Michał Wiśniewski w dobie pandemii koronawirusa wziął ślub. Zalegalizował związek z Polą, z którą zna się od ponad roku. Chociaż w przypadku poprzednich małżeństw piosenkarz chwalił się życiem prywatnym w mediach, teraz trzyma się nieco na uboczu. Jak wyjawił piosenkarz, to nie on, a jego żona podjęła taką decyzję:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

Michał Wiśniewski i Mandaryna znów razem

Wiśniewski, oprócz poświęcania uwagi żonie i dzieciom, realizuje się zawodowo. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, w których na bieżąco informuje fanów o zmianach w zespole. Niedawno tam oświadczył o zakończeniu współpracy z Andrzejem Starowiczem. Podkreślał, że zawsze można było na nim polegać.

To jednak niejedyna zmiana, do której doszło w ostatnim czasie. Piosenkarz zdradził, że do zespołu wraca osoba, która współpracowała z grupą przed laty. Mowa o Mandarynie, która zaczynała karierę w  Ich troje jako choreografka:

Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na „stare śmieci” 🙂 Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki!

Informacja poruszyła fanów piosenkarza. W komentarzach gratulują artyście podjęcia właściwej decyzji:

  • Marta to super tancerka, dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z tańcem. To prawda Michał, czasem to, co „stare” niezastąpione pod pewnymi względami  Powodzenia i trzymam za Was wszystkich mocno kciuki do zobaczenia miejmy nadzieje niebawem.
  • Mega się cieszę bo Marata zawsze robiła super mega choreografię i mega się rusza bardzo ją lubię i szanuję i cieszę się że wraca do zespołu.
  • Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę, że Mandaryna wraca do Ich Troje. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę. Ich troje oraz ciebie Michale i Martę.

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć efekt tej współpracy.


Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez trzy lata

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez trzy lata

Mandaryna i Michał Wiśniewski w 2003 roku

Mandaryna i Michał Wiśniewski w 2003 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×