Szukaj

Michał Szpak przyłapał Barona z kolegą w krzakach na gorącym uczynku! Wszystko nagrał z ukrycia i wrzucił do sieci!

Niedzielny wieczór Michał Szpak i Baron spędzili w Katowicach. Wzięli udział w koncercie zorganizowanym przez TVP2. Do zabawnej sytuacji doszło jednak przed jego emisją w telewizji. Wszystko uwiecznił na swoim story pierwszy z muzyków! 
Michał Szpak, Baron

Michał Szpak, Baron

Michał Szpak to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. Nie mogło go więc zabraknąć na wakacyjnym koncercie zorganizowanym przez telewizyjną Dwójkę. Drugi przystanek letniej trasy miał miejsce w Katowicach. To właśnie tam wczoraj zjechały się największe sławy. Oprócz finalisty X Factor, na scenie wystąpił także zespół Afromental.

Szpak chcąc odpocząć i ukryć się przed słonecznymi promieniami zaraz po próbie uciekł do garderoby. Tam czekał na występ. W pewnym momencie jednak, dostrzegł za oknem dziwną sytuację…

Upałem nie przeraził się jeden z członków rockowego zespołu,  Aleksander Baron. Od czasu kiedy związał się z Julią Wieniawą stał się aktywniejszy medialnie. Wrzuca na Instagram coraz więcej zdjęć, a jedno chyba tworzył wczoraj w krzakach! Położył się wśród zieleni i pozował. Wszystko uwiecznił Michał!

Na relacji widać uradowanego gitarzystę uśmiechającego się do aparatu, który trzymał jego kolega z zespołu, Tomek Torres. Kiedy będziemy mogli podziwiać efekty ich wczorajszej sesji? Póki co na profilu Alka nic nowego się nie pojawiło. Być może była to fotka skierowana do ukochanej muzyka? Jeśli tak, to bardzo romantycznie z jego strony.

Zobacz: Michał Szpak ogłosił cudowną nowinę! Już niebawem na świecie pojawi się mały Szpak! Bobas odziedziczy po nim cały majątek! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak w samych majtkach zaśpiewał przed Edytą Górniak: “Kiedy stajesz się prawdziwą DIVĄ”! Chciał pokazać, kto tu rządzi? [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak w objęciach przystojniaka na wakacjach: “Peace, Love, Freedom”. Co chciał przekazać tym sugestywnym zdjęciem?


Aleksander Milwiw-Baron, Tomasz Tomson Lach, Maria Sadowska, Michał Szpak - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Aleksander Milwiw-Baron, Tomasz Tomson Lach, Maria Sadowska, Michał Szpak - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Marcelina Zawadzka w lateksowym ubranku w The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka w lateksowym ubranku w The Voice of Poland

Michał Szpak – Opole 2014

Michał Szpak – Opole 2014

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×