NewsyMichał Szpak w objęciach przystojniaka na wakacjach: "Peace, Love, Freedom". Co chciał przekazać tym sugestywnym zdjęciem?

Michał Szpak w objęciach przystojniaka na wakacjach: "Peace, Love, Freedom". Co chciał przekazać tym sugestywnym zdjęciem?

Michał Szpak gejem?
Michał Szpak gejem?
Kuba Górski

22.06.2019 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Szpak ma za sobą bardzo pracowity sezon. Gwiazdor zakończył wyczerpującą tracę koncertową, podczas której promował swój nowy album Dreamer. Piosenkarz odwiedził mnóstwo miast w całej Polsce dając serię szałowych koncertów porównywalnych do największych widowisk w Las Vegas. 29-latek zadbał nie tylko o część muzyczną, ale i o całą oprawę multimedialną – były lasery, cudowna scenografia i obłędne kostiumy, w których polski artysta wyglądał prawie jak Elvis Presley.

Po trasie Michał pojawił się także na festiwalu w Sopocie, gdzie dał krótki popis swoich możliwości artystycznych. Ponownie zachwycił całą Operę Leśną swoim obezwładniającym wokalem oraz nieprawdopodobnymi kreacjami będącymi hołdem dla środowiska LGBTQI. Niestety artysta nie mógł zaprezentować się w Opolu, bowiem nagle zachorował i odwołał swój udział w tak ważnym festiwalu.

Zbyt długo byliśmy ograniczani w tym, jak można się wyrażać i absolutnie nie możemy na to pozwolić. Ale myślę, że jeszcze ważniejszym tematem jest ziemia. I to co się z nią dzieje. Ta peleryna w Sopocie to był ukryty manifest. Musi tak być. Ludzie muszą pokazywać siłę i wspierać mniejszości środowiskowe, bo potrzebują tego. Umówmy się: bardzo dużo ludzi ze środowisk odwala ogromną robotę i inspiruje cały świat, do tego, żeby był lepszy, piękniejszy i bardziej barwny. I posiadał ludzi, którzy będą kreatywni, a nie idą utartymi schematami – wyznał Szpak w rozmowie z naszą reporterką.

Na szczęście kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej jest już zdrowy. Z tej radości Michał postanowił odpocząć w Izraelu w towarzystwie swojego przystojnego przyjaciela. W internecie można już podziwiać serię przecudownych wakacyjnych zdjęć, na których Michał romantycznie przytula się do kolegi:

holiday #friends #doubletroublee #peace #love #freedom – opisał fotki Michał.

Na zdjęciu możemy podziwiać także piękną tęczę na koszulce Michała, który nigdy nie ukrywał, że całym sercem wspiera gejów, lesbijki, biseksualistów i transseksualistów. Pod zdjęciami Szpaka pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci gratulują swojemu idolowi tak imponującej bliskiej przyjaźni z tajemniczym przystojniakiem:

  • Teraz prawdziwych przyjaciół to ze świecą szukać.
  • W tych czasach to mało komu można ufać, to co się dzieje na tym pieprzonym świecie to jakaś masakra.
  • Nie wiadomo nawet kim jest twój sąsiad foty fajne
  • Wolność i przyjaźń to najpiękniejsze co człowiek może posiadać
  • Prawdziwa przyjaźń to ta która jest bezinteresowna, pomocna, wesprze w potrzebie. Przyjaciel to ten kto cieszy się i martwi razem z Tobą. Doradzi rozweseli porozmawia, który zawsze znajdzie czas dla Ciebie. Jest zawsze blisko i obok choćby dzieliły Was kilometry. To ten z którym za szybko biegnie czas i ciągle jest go za mało. Masz wspaniałych przyjaciół.
  • Przyjaciele to skarb
  • Świetne zdjęcia

Walka Michała o tolerancję w Polsce zasługuje na gromkie brawa!

Michał Szpak – Opole 2014
Michał Szpak – Opole 2014
Michał Szpak w Izraelu,
Michał Szpak w Izraelu,
Michał Szpak w Izraelu
Michał Szpak w Izraelu
Michał Szpak w Izraelu,
Michał Szpak w Izraelu,
Michał Szpak - Instagram
Michał Szpak - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także