Szukaj

Michał Szpak odtworzył kultowy występ Edyty Górniak. Zabrał się też za Conchitę. Internauci płaczą ze śmiechu

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak jest gwiazdą spotu reklamującego film Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga. Piosenkarz wcielił się w paru znanych artystów, w tym m.in. w Edytę Górniak. Jak wypadł?

Michał Szpak karierę w polskim show-biznesie rozpoczął w 2011 roku, gdy zgłosił się do programu X-Factor. Chociaż go nie wygrał, zyskał rozpoznawalność i wiernych fanów, których przybywa mu z roku na rok. To otworzyło mu drzwi do kariery i zaowocowało licznymi kontraktami, m.in. z producentami popularnych shows, w których muzyk występuje jako juror.

Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak. Jak wypadł?

Michał Szpak przyjął kolejną, ciekawą propozycję. Pojawia się w spocie promującym film Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, który od niedawna mogą oglądać widzowie Netflixa. Nagrał własną wersję teledysku do utworu Volcano Man, pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Szpak wcielił się w kilku artystów. Już na samym początku nagrania naśladuje występ Edyty Górniak z 1994 roku. Odtwarza nie tylko jej delikatny śpiew i ruchy sceniczne, ale także stylizację. Występuje ubrany w delikatną, jasną sukienkę, ma upięte włosy.

To jednak niejedyna gwiazda, którą Michał naśladuje. W kolejnych kadrach wciela się m.in. w lidera zespołu Lordi, członków zespołu ABBA, a także w Conchitę Wurst.

Ptaszki ćwierkają, że ktoś tu tęskni za Eurowizją  – czytamy w opisie.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision | Netflix

Ptaszki ćwierkają, że ktoś tu tęskni za Eurowizją.

Opublikowany przez Netflix Piątek, 3 lipca 2020

Internauci w komentarzach zachwycają się występem piosenkarza. Dostał pochwały nawet od tych, którym na co dzień nie podoba się jego twórczość:

  •  To jest kapitalne. Popłakałam się ze śmiechu. Za ten dystans do siebie i szaleństwo uwielbiam Michała.
  • To odtrutka na rok 2020. Mocno polecam! I, jak nie przepadam za Michałem Szpakiem, tak szacun za dystans do siebie.
  •  Extra! Michał jak zwykle potrafi się odnaleźć w każdej roli.

Trudno nie zgodzić się z wpisami. Michał świetnie odnalazł się w powierzonej mu roli.


Michał Szpak jako Edyta Górniak

Michał Szpak jako Edyta Górniak

Michał Szpak jako Abba

Michał Szpak jako Abba

Michał Szpak jako Conchita Wurst

Michał Szpak jako Conchita Wurst

Dodaj komentarz

  • Gość Mariusz J. pisze:

    zapytał się Michał Edyty czy ona sie zgadza żeby ją parodiował czy nie?Może jej tym zrobił krzywde i dziewczyna teraz w kropce jest on miał zabawe a jej jaj narobił doprowadził do sytuacji ze ona sie teraz może głupio czuje ze niby posmiewiskiem jest a nie jest tylko Michał niedojrzały jest emocjonalnie KonCipa to jest h wie gdzie a Edyta jest kolezanka starsza Misiek w ryj masz przeproś ją takie moje zdanie jest bo to fopa było z twojej strony i obiad jej postaw za to bo ja cie naucze jak sie śpiewa Ave Maria i ci nie bedzie do śmiechu.

  • Gość???? pisze:

    Omg

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×