NewsyMichał Szpak odpowiada Edycie Górniak! Jak skomentował wpadkę z nazwiskiem?

Michał Szpak odpowiada Edycie Górniak! Jak skomentował wpadkę z nazwiskiem?

Edyta Górniak o Michale Szpaku na Eurowizji 2016
Edyta Górniak o Michale Szpaku na Eurowizji 2016
Karol
15.03.2016 23:43, aktualizacja: 16.03.2016 10:13

Eurowizja 2016 to dla Polski przede wszystkim udział Michała Szpaka. Decyzją widzów to właśnie on w maju zawalczy o główną nagrodę na konkursie w Szwecji. Wybór jego piosenki był sporym zaskoczeniem, nie tylko dla fanów konkursu, ale też dla rywalizujących z nim gwiazd.

Edyta Górniak po ogłoszeniu werdyktu udzieliła komentarza, w którym oceniła utwór Color Of Your Life. Według artystki piosenka nie odniesie większego sukcesu na Eurowizji, bo brzmi jak "ballada z lat 90.". Komentując wybór Polaków, Edyta zapomniała jak nazywa się Michał Szpak. Szybko jednak wybrnęła z błędu.

Dzisiaj w programie Kuby Wojewódzkiego Michał miał okazję odnieść się do sytuacji. Jego zdaniem Edyta powinna znać nazwiska konkurencji. Dodał też, że gdyby miał cokolwiek jej odpowiedzieć, wsiadłby w pociąg, pojechał do Krakowa i wręczył kwiaty.

Z tej okazji mogę przybyć do Krakowa z kwiatami, zapukać do drzwi i powiedzieć, dzień dobry jestem Michał Szpak. Było mi przykro. Występowaliśmy w jednym konkursie. Ja znałem imiona wszystkich uczestników. Nie roztrząsajmy już tego

Pomysł Michała Kuba skwitował komentarzem, że jest on "większą diwą od Edyty Górniak".

Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak
Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego o Eurowizji 2016

W dalszej rozmowie wątek Eurowizji 2016 powracał jak bumerang. Michał kilkukrotnie opowiedział o swoim udziale. Ocenił szanse i ujawnił kulisy przygotowań do występu w maju.

Namieszałem w Polsce przy pierwszym castingu, to namieszam też w Europie! To jest przede wszystkim największy konkurs piosenki na świecie. Ten konkurs ogląda ogromna ilość państw europejskich, do tego doszła w tym roku Australia. Bardzo chciała być i dlatego ci ludzie, którzy Eurowizję emitują zgodzili się, by Australia przystąpiła do tego konkursu

Wokalista zdradził też, że nie planuje wielkiego show na scenie. W Sztokholmie postawi na minimalizm:

Postawiłem na prostotę. Nie zamierzam wbijać się w żadne kiecki. Będę sobą na scenę i postaram się sprzedać emocje najlepiej jak potrafię, tak jak to zrobiłem kilka dni temu

Na koniec Michał błędnie zaprosił Polaków do oglądania i głosowania na konkursie w czerwcu:

12 maja jest pierwszy półfinał, a w czerwcu jest finał

Poprawiamy Michała Szpaka - Eurowizja odbędzie się w dniach 10-14 maja. Drugi półfinał z udziałem Polski 12 maja, a dwa dni później wielki finał. Według bukmacherów również z naszą piosenką.

Michał Szpak na Eurowizji 2016
Michał Szpak na Eurowizji 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także