Michał Piróg został ojcem! Gwiazdor zdecydował się na adopcję: „Właśnie otrzymałem dokumenty”

Michał Piróg adopcja

Michał Piróg adopcja

Michał Piróg adoptował dziecko?

Michał Piróg został ojcem. Gwiazdor na Instagramie napisał, że zdecydował się na adopcję. Wszystko wskazuje na to, że prezenter spełnił swoje marzenie o posiadaniu dziecka. Przeczytaj jego wpis.

Michał Piróg zdecydował się na adopcję! Tancerz, który wkrótce skończy 40 lat, poinformował na Instagramie, że „można do niego mówić tato”. Z komunikatu jaki gwiazdor umieścił na Instagramie wynika, że wkrótce u jego boku zobaczymy słodkiego bobasa:

Możecie mi mówić tato… właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech, wydech – wiem , znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy ale są i ci którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem.

Są ludzie którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, dania innym lepszego startu, zwykłą może troską… sam nie wiem staram się nie myśleć za dużo tylko działać w czystym odruchu serca – napisał sympatyczny gwiazdor.

O tym, że Piróg jest gejem wiadomo od dawna. Prezenter zdecydował się na coming out w latach, w których o homoseksualizmie w mediach mówiło się tyle, co obecnie o zespole Aspergera, czyli niewiele. Wbrew powszechnie panującej opinii wśród ukrytych sławnych gejów o rzekomym ostracyzmie społecznym, Michał nie został zepchnięty na margines branży rozrywkowej – wręcz przeciwnie. Jego kariera od lat ma się świetnie, gwiazdy go kochają, a zdecydowana większość publiczności wręcz nie wyobraża sobie bez niego sztandarowych programów TVN-u.

Być może Michał Piróg będzie pierwszym w kraju znanym gejem, który swoją postawą nie tylko poruszy temat adopcji dzieci przez homoseksualne, ale też zmieni nastawienie wielu nieprzekonanych do tego pomysłu Polaków.

Trzymamy kciuki i gratulujemy!

Filip Chajzer wyznał, że jest gejem! Na antenie “Dzień Dobry TVN” dokonał zaskakującego i bardzo zabawnego coming outu!

Chłopak Bartka Niedzielskiego opublikował wzruszające pożegnanie swojego ukochanego. Ten tekst rozrywa serce!

Coming out w TVP! Syn uwielbianej gwiazdy “Pytania na śniadanie” jest gejem!


Michał Piróg – finał Top Model 7

Michał Piróg – finał Top Model 7

Michał Piróg - Artyści przeciw nienawiści 2019

Michał Piróg - Artyści przeciw nienawiści 2019

Michał Piróg – VitkAc, 7 urodziny domu handlowego

Michał Piróg – VitkAc, 7 urodziny domu handlowego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×