Sprzątaczka Michaela Jacksona dorzuciła do pieca! Jej zeznania pogrążyły nieżyjącego gwiazdora

Michael Jackson

Michael Jackson

Michael Jackson zdemaskowany jako pedofil przez sprzątaczkę?

Michael Jackson rzeczywiście był pedofilem? Kontrowersje wokół jego stylu życia krążą od dawna, ale teraz głos zabrała sprzątaczka, która przez lata pracowała w „Nibylandii”. Co zdradziła na temat zachowania króla popu?

Michael Jackson przez lata walczył z oskarżeniami o pedofilię i molestowanie seksualne – i chodź został uniewinniony, a Mirror proces z gwiazdorem kosztował 200 milionów dolarów, spekulacje wciąż krążą. Niedawno prawdziwą bombę na fanów muzyka spuściła jego była sprzątaczka, która przez lata pracowała w Nibylandii, czyli parku rozrywki, który Jackson zbudował na własny użytek. Co wyjawiła?

Prawie codziennie wyławiałam z jego basenu jakąś bieliznę. Najczęściej były to jego ubrania, ale też bielizna chłopców. Często natrafiałam też na nagie zdjęcia. W jego sypialni było też mnóstwo kaset VHS, ale nie wiem, co na nich było. Wtedy podejrzewałam, że to jakaś zabroniona pornografia – twierdzi Adrian McManus

Jej oskarżenia brzmią bardzo poważnie ale również wiarygodnie w świetle nowego filmu dokumentalnego o Jacksonie, który debiutował podczas festiwalu w Sundance. Leaving Neverland wstrząsnęło opinią publiczną:

  • Ten film to prawdziwy horror. Nie jest trudno uwierzyć w opowiedzianą w nim historię. Jackson był potworem – skwitował Jeff Wells zHollywood Elsewhere.
  • Jeden z chłopców dostawał od niego biżuterię za seks, z niektórymi aranżował udawane śluby – mówi w filmie Patrick Ryan z USA Today
  • Jestem w połowie czterogodzinnego dokumentu o Michaelu Jacksonie i już potrzebuję 400 pryszniców, aby znów czuć się czystym – napisał David Ehrlich z IndieWire

Ciekawe co na to rodzina.

Paris Jackson załamała się po premierze dokumentu o Michaelu Jacksonie! Jej bliscy są przerażeni

Co działo się w willi Michaela Jacksona? Ojciec trójki dzieci ujawnia po latach traumatyczne przeżycia z Neverland!

„Dawał biżuterię nieletnim za akty seksualne”. Szokujący dokument na temat Michaela Jacksona obnaża przerażające fakty: „to potwór!”


Penny Marshal nie żyje

Penny Marshal nie żyje

La Toya Jackosn i Michael Jackson

La Toya Jackosn i Michael Jackson

Pogrzeb Michaela Jacksona

Pogrzeb Michaela Jacksona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×