Szukaj

Meghan Markle opustoszyła konto księcia Karola! Niedługo zostanie w samych skarpetkach!

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Meghan Markle wydaje majątek na ubrania

Ciąża Meghan Markle jest niezwykle kosztowna dla księcia Karola. Księżna nie żałuje sobie niczego, a pieniądze na wydatki czerpie z majątku swojego teścia. Ile zapłacił do tej pory za jej ciążowe ubrania? 

Meghan Marke jest mistrzynią w wydawaniu pieniędzy na ubrania. Księżna ledwo poślubiła księcia Harry’ego, a już udało jej się zgromadzić kreacje, których wartość sięga milionów. Kiedy okazało się, że wkrótce zostanie mamą, garderobę musiała wymienić. Co za tym idzie pojawiły się kolejne koszta.

Ciąża Meghan od wielu miesięcy budzi zainteresowanie, którego sama zainteresowana nie ucisza. Wręcz przeciwnie podczas wydarzeń pojawia się w stylizacjach eksponujących ciążowe krągłości, które pochodzą od topowych projektantów. Te jak się okazuje tanie nie są.

Portal Love the Sales podjął się próby oszacowania garderoby Meghan. Zdaniem dziennikarzy tylko w czasie samej ciąży księżna wydała 500 tysięcy dolarów. Jak wiadomo żona Harry’ego nie dostaje darmowych ubrań. Nie finansują ich podatnicy, a książę Karol ze swojego majątku. Czy jest zadowolony z tego, że Meghan w tej kwestii jest aż tak rozrzutna? Można przypuszczać, że nie. Już w zeszłym roku przyznał, że Markle traktuje Harry’ego jak bankomat. Fakt tej rozrzutności nie podoba się również królowej Elżbiecie II, która krytykowała takie zachowanie.

Zwłaszcza, że wśród członków rodziny królewskiej jest księżna Kate, która nie tylko nosi tańsze rzeczy, ale także potrafi daną kreację założyć kilka razy, udowadniając, że nie trzeba wyrzucać pieniędzy w błoto na kreacje, które założy się tylko jeden jedyny raz.

Księżna Kate zadziwiła wszystkich swoją torebką! Zachowanie na miarę królowej Elżbiety II!

Książę William zdradził księżną Kate! Obrzydliwy występek następcy tronu wyszedł na jaw

Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

 

 


Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Stylizacja Meghan Markle na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Stylizacja Meghan Markle na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×