Szukaj

Ale oszustwo! Meghan Markle nawet królową i Harry’ego chciała zrobić w balona!

Meghan Markle oszustwo

Meghan Markle oszustwo

Prezent Meghan Markle dla księcia Harry’ego

Meghan Markle oszuka królową Elżbietę II i księcia Harry’ego w święta. Wiemy, co zrobi. Jak planuje zaskoczyć rodzinę królewską? The Sun ujawnia szczegóły.

Co księżna Meghan przygotowała dla księcia Harry’ego?

Przygotowania do Bożego Narodzenia trwają w najlepsze i nie omijają nawet rodziny królewskiej. Pałac Buckingham i pałac Kensington, a także Clarence House zostały już odpowiednio przygotowane, a w Sandringham w Norfolk trwa gorączkowa bieganina po zamku. Wszystko musi być gotowe na przyjazd królowej Elżbiety II, która zjawi się tam prawdopodobnie w okolicy 20 grudnia. Rodzina królewska, mimo plotek, ostatecznie spędzi święta wspólnie – a to oznacza, że Meghan Markle będzie miała okazję do wzięcia udziału w kolejnej, nieco ekscentrycznej tradycji. Chodzi o prezenty.

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że rodzina królewska ma bardzo osobliwy zwyczaj obdarowywania się prezentami. W Wigilię, gdy wszyscy zjedzą już uroczystą kolację, wręczane są „pierwsze” prezenty. Są to zwykle bardzo jajcarskie upominki. Do najbardziej pamiętnych należy czepek kąpielowy królowej z napisem „życie jest s*ką”, a także zestaw „wyhoduj swoją dziewczynę”, który książę Harry dostał od księcia Karola kilka lat temu. Subtelna sugestia? 😉

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, jeden z pracowników księżnej Sussex wyjawił, że w Wigilię wręczy ona swojemu ukochanemu „intymny” i bardzo „wstydliwy” prezent na oczach wszystkich. Rodzina królewska słynie ze swojego poczucia humoru, więc możemy sobie tylko wyobrażać co to będzie. Dopiero pierwszego dnia świąt członkowie monarchii wręczają sobie „właściwie” prezenty.

Całkiem sympatyczny zwyczaj, nie sądzicie?

Ciążowa wpadka Meghan Markle na miarę Złotej Maliny! Chyba za bardzo wczuła się w rolę

Oficjalne zdjęcie Meghan z Harrym i taka wpadka. Widzimy więcej niż powinniśmy

Thomas Markle skompromitował Meghan! Upublicznił jej intymne zdjęcie w bikini z byłym mężem! Ośmieszył też Harry’ego!


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×