Szukaj

Meghan Markle podpisała kontrowersyjny dokument dotyczący ciąży. W dodatku sama go zażądała!

Meghan Markle książę Harry ciąża

Meghan Markle książę Harry ciąża

Meghan Markle podpisała ciążowy kontrakt

Meghan Markle książę Harry 15 października – tuż przed wylotem do Australii – ogłosili publicznie, że spodziewają się dziecka. Książęca para, która wzięła ślub w maju w St George’s ChapelWindsorze wiosną 2019 roku po raz pierwszy zostanie rodzicami. Na Instagramie pałacu Kensington pojawiło się oświadczenie, które ostatecznie rozwiało wszelkie wątpliwości i uwagi o plotkach:

Ich Królewskie Wysokości, książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc ogłosić, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Ich Królewskie Wysokości bardzo doceniają wsparcie, które otrzymują od osób na całym świecie od czasu swojego ślubu w maju i są niesamowicie wdzięczni, że mogą podzielić się tą informacją z opinią publiczną – napisano na Instagramie Kensington Palace

Meghan nigdy nie ukrywała, że chciała być matką, a ciąża niezwykle jej służy. Promienieje i z dnia na dzień staje się piękniejsza, ale panicznie boi się przytyć w ciągu nadchodzących miesięcy. Co prawda teraz nie musi się już tym przejmować, ale za czasów swojego pierwszego małżeństwa miała taką obsesję na punkcie swojej wagi i wyglądu, że zmusiła męża do podpisania z nią kontraktu ciążowego.

Trevor Engelson, który był pierwszym mężem Markle, miał zapewnić jej dietetyka, trenera personalnego i wszelką inną pomoc w utrzymaniu idealnej sylwetki. W trakcie ciąży i po niej, oczywiście. Wszystko wiązało się z rolą Meghan w serialu Suits, która przyniosła jej sławę – Markle wmówiła sobie, że jeśli przytyje, na pewno straci rolę i fanów.

Myślicie, że teraz też podpisała coś takiego?

Efekty operacji plastycznych widać gołym okiem! Co poprawiły sobie Meghan Markle i księżna Kate?

Książę Harry potrafi być niewiarygodnie rozczulający! Ma słodkie określenie na ciążowy brzuszek Meghan Markle!

Ciężarna Meghan Markle w modnych kaloszach sadzi drzewka w Nowej Zelandii. Jej brzuszek widać nawet spod marynarki


Meghan Markle pokazała ciążowy brzuszek w Nowej Zelandii

Meghan Markle pokazała ciążowy brzuszek w Nowej Zelandii

Meghan Markle 2018 r.

Meghan Markle 2018 r.

Meghan Markle i książę Harry sadzili drzewka w szkółce w Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry sadzili drzewka w szkółce w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×