Meghan narobiła wstydu Harry’emu. Po weekendzie spędzonym z jego przyjaciółmi posypały się gromy. „Harry musi być nieźle popie**olony”

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle nieźle wkurzyła przyjaciół swojego męża. Po wspólnie spędzonym weekendzie nie żałowali oni wobec niej przykrych uwag. Czym im podpadła?

Meghan Markle i książę Harry ponad dwa lata temu ogłosili, że rezygnują ze swoich obowiązków w rodzinie królewskiej. Małżonkowie spakowali walizki i z Londynu przenieśli się do USA. Dopiero po roku wyznali w bardzo głośnym wywiadzie, że mierzyli się z licznymi problemami. Harry’emu nie układały się relacje z ojcem i bratem, a Meghan nie mogła znaleźć wspólnego języka praktycznie z żadnym z członków rodziny królewskiej. W końcu dopadły ją myśli samobójcze, co skłoniło ich do podjęcia odważnej decyzji.

Teraz wiodą szczęśliwe życie w Santa Barbara i tam wychowują dwoje dzieci: synka Archiego i córeczkę Lilibet. Od czasu wyjazdu dopiero na początku czerwca pojawili się całą czwórką w Londynie, świętując 70-lecie panowania królowej Elżbiety II.

Przyjaciele Harry’ego nie polubili Meghan Markle

Meghan od momentu, w którym pojawiła się u boku księcia Harry’ego nie miała dobrej prasy. Aktorka, celebrytka i rozwódka nie była idealną kandydatką na żonę dla wnuka monarchini. Brytyjskie tabloidy nieustannie porównywały ją do księżnej Kate, którą stawia się za wzór. Niestety o względy fanów royalsów Meghan nie dała rady z nią konkurować. Kolorowa prasa tylko czekała na kolejne potknięcia żony Harry’ego i ostro wytykała każdy błąd. W USA zdecydowanie mogą od tego odpocząć.

O losach Meghan i Harry’ego i kulisach tak zwanego megxitu, jak ich odejście określiły tabloidy, na wyspie powstało wiele publikacji. Najnowszą książkę napisał dziennikarz Tim Bower, który ujawnił, czym księżna Sussexu podpadła przyjaciołom swojego męża. Po wspólnym weekendzie nieźle ich zdenerwowała. Miała bowiem zupełnie inne poczucie humoru niż pozostali.

Podobnie jak w pozostałe weekendy polowań, Harry nie mógł doczekać się niekończącego przekomarzania się, żartów i dużej ilości alkoholu. Nie przewidział reakcji Meghan. Ich żarty dotyczące seksizmu, feminizmu i osób transpłciowych odbijały się rykoszetem po salonach i jadalniach. Meghan bez wahania kwestionowała zdanie każdego gościa, którego rozmowy naruszały jej wartości – napisał dziennikarz w swojej książęce.

Twierdzili oni nawet, że zachowywała się jak typowa księżniczka i narzekała na jedzenie. Nie chciała się także integrować z przyjaciółmi męża. Po tym, jak zakończył się ich wspólny wypad, podobno od razu wymieniali między sobą wiadomości oceniające księżną.

Brakowało jej jakiegokolwiek poczucia humoru. Podczas powrotu do domów po niedzielnym lunchu między samochodami brzęczały wiadomości: „OMG, co z nią?”, brzmiała jedna. „Harry musi być nieźle popie*dolony”  – można przeczytać w ksiażce Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami.

Dziwicie się, że Meghan reagowała na tego typu żarty oburzeniem? W końcu od dziecka walczy z wszelkiego rodzaju dyskryminacją.


Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Harry i Meghan Markle na Invictus Games

Harry i Meghan Markle na Invictus Games

Komentarze

 • Gość pisze:

  Te negatywy faktycznie jak z jednej ręki.
  Chyba ktoś krytykuje dla zasady, bo Meghan zachowała się swietnie
  Jak idioci zaczęli drwić i naśmiewać się z ludzkiej odmienności, to zwróciła im uwagę, że to nie jest śmieszne.
  Pokazuje to po raz kolejny, że ma jaja i charakter, i ważniejsze jest dla niej trzymanie się zasad i spraw o ktore walczy, niż podlizywanie się arystokratom robiącym z siebie idiotow.

  • Gość pisze:

   Biorąc pod uwagę jej męski wygląd, to faktycznie może i ma jaja
   Ona o nic nie walczy, to panienka z patologii, która całe życie szukała bankomatu.
   Jak jej się nie podobało to mogła wynieść stamtąd swój tłusty odwlok, nikt by nie tęsknil, zamiast psuć zabawę ludziom, którzy ją i jej narzekania mają w najgłębszym powazaniu

  • Gość pisze:

   zocha z 19 lipca 2022 o 14:01
   Jak facet to wygląda Kaśka, bez biustu, bez tylka za to z barami i rękami jak u faceta.

  • Gość pisze:

   Jeśli nie macie po góra 12 lat, to jesteście przerażające… Leczcie się.

  • Gość pisze:

   Nikt je.j nie kazal pchac się w rodzine arystokratow. Mogła pozostac tam gdzie była i pielęgnować te swoje wartosci. Nie mozna byc chcieć jrdnoczesnie księżna i mieć realia jak w śląskie dla czarnych… „to se ne da ,Panie Havranek”

 • Gość pisze:

  Wszystkie negatywne wpisy jednej, chorej kretynki

 • Gość pisze:

  Dziki też człowiek

 • Gosc nr 2Gość pisze:

  Zona Harrego….skorpion,zmija,kret, pusta terrorystka…

 • Gość pisze:

  Panownie z jachtów mieli przynajmniej dość rozumu by nie pokazywać się z nią publicznie

  • Gość pisze:

   Odczepcie się od Meghan ,to mądra i wykształcona kobieta ma swoje zdanie i nie pajacuje rodzinie krolewskiej czy im podobnym. Brawo Meghan bądz sobą pajacøw u nas dość

  • Gość pisze:

   Ona żeruje jak pasożyt na rodzinie swojego męża. Nikt by jej nie słuchał, gdyby nie jej mąż. Nawet ty.

  • Gość pisze:

   19 lipca 2022 o 16:05
   Zawistna Karyno, Meghan przemawiała w ONZ jeszcze zanim poznała Harrego, a ty jakie masz osiągnięcia oprócz dyskredytowania lepszych od siebie?

  • Gość pisze:

   ahahaha głupia jak but karyno. meganica bez ojca nigdy nie dostałaby żadnej roli, a bez upolowanego hazza nadal byłaby nikim. dlatego wykorzystuje takich głupich klakierów jak ty i pasożytuje na jego rodzinie.

  • Gość pisze:

   Przestań już kłamać z tym ONZ. Tak trudno ci zweryfikować gdzie przemawiało twoje guru?

 • Gość pisze:

  Mieli rację, narcyza z patologii nigdy nie odnajdzie się wśród ludzi.
  Harry powinien jej zapłacić dwa dolary za usługi, wykopać z auta i zapomnieć.
  Jakim kretynem trzeba być żeby toto powycierane podczas poszukiwań bankomatu traktować poważnie?

 • Gość pisze:

  Mieli rację. Ona walczy wyłącznie o atencję i to właśnie jej kłamstwa, hipokryzja i żądanie posłuszeństwa są tak irytujące. Cały jej \'aktywizm\' jest udawany, co właśnie obnaża wspomniana tutaj książka.

 • Gość pisze:

  No ale po co tam poszła 🤷🏼‍♀️

  • Gość Teresa pisze:

   Widać ludziska nie macie własnych problemów i napewno ona to przeczyta i się wzruszy albo wkurzy.👎

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×