Meghan Markle ukradkiem nagrywała księżną Kate! Ujawniono, co zawierają taśmy. Rodzina królewska w potrzasku

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i książę Harry, według znawców rodziny królewskiej, bardzo zaszkodzili monarchii swoim wywiadem u Oprah. Wydawałoby się, że już gorzej być nie może... Nic bardziej mylnego.

Wywiad Meghan Markle i Harry’ego odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Oskarżenia, które padły wówczas w kierunku rodziny królewskiej, wstrząsnęły monarchią. Obecnie kurz po rozmowie powoli opada, Sussexom urodziła się córka, wszystko zdaje się być na dobrej drodze do załagodzenia konfliktu.

Kiedy wydaje się, że już wszystkie brudy zostały wyprane podczas rozmowy z Winfrey, okazuje się, że małżonkowie mają w zanadrzu coś jeszcze niebezpieczniejszego.

Meghan Markle posiada sekretne taśmy. Co na nich nagrała?

Po rzuceniu kilku bomb w programach telewizyjnych i podcastach wszyscy mają nadzieję, że książę i księżna Sussex nie mają już w swoim arsenale oskarżeń do wykorzystania do ataków publicznych na monarchię. Niestety dla rodziny, jest tego znacznie więcej, a najgorsze podobno dopiero nadejdzie.

Woman’s Day ujawnia, że kiedy książę Harry i Meghan mieszkali w Pałacu Kensington i spędzali czas we wszystkich królewskich rezydencjach, zanim przenieśli się do Ameryki Północnej, ukradkiem robili zdjęcia i nagrywali wideo i dźwięk na swoich telefonach komórkowych.

Długoletnia biografka Harry’ego, Angela Levin, nie tylko potwierdziła istnienie zdjęć i nagrań, ale uważa, że ​​para nie będzie się bała ich użyć w toczącej się wojnie przeciwko monarchii, która do tej pory obejmowała wszystko, co mówili Oprah Winfrey, wraz z dokumentacją dotyczącą zdrowia psychicznego i występem w podcaście, w którym Harry ponowił krytykę swojej rodziny.

Udzielając wywiadu dla brytyjskiego talkRADIO, Angela mówi, że w trakcie tworzenia jest kolejny dokument, w którym Meghan i Harry omówią szczegółowo, jak okropne były pewne rzeczy, kiedy mieszkali w Pałacu.

Informator mówi, że rewelacje ujawnione przez Angelę są najbardziej niepokojące dla starszego brata Harry’ego, księcia Williama i jego żony Kate.

Rozmowa o nagranych konwersacjach jest niepokojąca, biorąc pod uwagę, że Meghan i Harry spędzili większość swojego królewskiego życia razem w domu Cambridge’ów, Kensington Palace.

Kate zdążyła już wyjaśnić twierdzenia, że ​​sprawiła, że ​​Meghan płakała w tygodniu, w którym odbywał się jej ślub z Harrym w 2018 roku – a wtajemniczeni twierdzą, że między szwagierkami było znacznie więcej „trudnych” momentów, które Meghan mogła kręcić.

Meghan jest najbardziej zła za to, że ​​Kate kilka razy pokazała jej swoja wyższą rangę. Kate skarciła ją za kierowanie jednym z jej własnych asystentów, a Meghan nigdy tego nie odpuszcza. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby Meghan potajemnie nagrywała spotkania z Kate i ich mężami. Nie ma wątpliwości, że Meghan starannie zaaranżowałaby wyciek takich taśm, aby upewnić się, że wyjdzie z tego jako ofiara.

Jak myślicie? Harry i Meghan nagrywali rozmowy w Pałacu?


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Kate, William, Meghan, Harry

Kate, William, Meghan, Harry

Komentarze

 • Gość pisze:

  Paparuchy to piszesz o sobie rozumiem

 • Gość pisze:

  Meghan myśli, ze jest uprzywilejowana ze względu na jej kolor skory. Biedna, wszyscy są rasistami, i dlatego jest taka pokrzywdzona. Rasizm sral się bardzo popularnym śliwę w USA, wszędzie jedt wykorzystywany do załatwienia pewnych kwestii. Nieważne, czy ta osoba jest winna, istotne jest, ze jest czarna, a to ma obecnie przywilej. Jak rak dalej pójdzie, to w USA będzie wielki burdel.

 • Gość pisze:

  macie sie czym przejmowac gady beda gadami ,jeszcze wejdzie na tron syn 1-y karola i co bedziecie pisac?????

 • GośćIbrachim pisze:

  W końcu się doigrają stąpają po kruchym lodzie ….

 • Gość jolkajolka pisze:

  Licha aktoreczka na deskach, podła wyrachowana i cwana szuja w życiu! Wszędzie gnoju narobi, a potem rozwodzi się i zagarnia co się da! Dziwię się tylko Harremu, że toleruje podłość swojej żony.

 • Gość pisze:

  A może niezwykle przygłupiasta Simi?

 • Gość pisze:

  Dobrze gra aktoreczka że spalonego teatru. Rodzina i królową powinna zdegradować ich całkowicie i wyrzec się czarnych owiec. We własne gniazdo srają i srają. Tak samo złapała na haczyk Harrego i przyjdzie czas że i Harry i Meghan będą kwiczeć. Oboje nie mają błękitnej krwi ani ich dzieci. Oj Królowa powinna zdjąć klapki z oczu.

 • Simi pisze:

  No cóż, to tylko dowodzi że nie powinna wchodzić do tej rodziny. Słaba jest ale ma przerośnie ego. Zwykła Grażyna.

 • Ona... pisze:

  Żenujące, jak dużo świństwa może narobić dziewczyna w rodzinie człowieka, którego poślubiła..

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój tej Megan paparuchy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×