Szukaj

Meghan i Harry opuszczają Los Angeles i uciekają na wschód. Przeprowadzka goni przeprowadzkę

Meghan Markle i księżę Harry - hodowla marihuany

Meghan Markle i księżę Harry - hodowla marihuany

Meghan Markle i książę Harry od dwóch miesięcy mieszkają w Los Angeles. Przeprowadzili się tam z Kanady. Okazuje się, że to wcale nie jet ich punkt docelowy. Czyżby spodobało im się koczownicze życie?

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pracy na rzecz rodziny królewskiej, szokując tym prawie cały świat, w końcu mogli poczuć się wolni. Nie obowiązuje ich protokół, więc m.in. konsultować swoich wypowiedzi i wystąpień z pałacem. Mieszkają, gdzie chcą i żyją, jak im się podoba. Początkowo zamieszkali w Kanadzie, żeby przenieść się do Los Angeles. Wielu myślało, że to ich punkt docelowy, ale jednak nie. Tabloid donosi, że będzie kolejna zmiana, a oni celują w miasto na wschodzie Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle i książę Harry opuszczają Los Angeles?

Nowy artykuł opublikowany w tym tygodniu w OK! głosi, że Meghan Markle i książę Harry rzucają Los Angeles i przenoszą się na Wschodnie Wybrzeże.

Mimo, że uwielbiają LA, zaczynają naprawdę dostrzegać jego ograniczenia, od różnicy czasu po wiele innych niedogodności – mówi tajemniczy informator – Czasami czują się jak więźniowie, ponieważ jeśli wyjdą na zewnątrz, zostają natychmiast zauważeni.

Artykuł mówi dalej, że Sussexowie szukają luksusowego miejsca w północnej części stanu Nowy Jork, a nawet w samym mieście, zamiast być zamkniętym w posiadłości, takiej jak ta, w której przebywają. Informator mówi, że jednym z argumentów jest to, że Markle ma mnóstwo przyjaciół w Nowym Jorku, a czas podróży do Wielkiej Brytanii byłby znacznie krótszy.

Szukają zmiany scenerii – mówi donosiciel.

Wygląda na to więc, że Meghan i Harry jeszcze na dobre nie zagrzali miejsca. Może nawet spodobało się im to, że do żadnego nie muszą się przywiązywać i mogą swobodnie się przeprowadzać i sprawdzić, gdzie żyje im się najlepiej.


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×