Szukaj

Meghan Markle dopiekła księżnej Kate najnowszym postem na Instagramie? Internauci dopatrzyli się złośliwości

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Megahn Markle na Instagramie opublikowała nowe zdjęcia, pierwsze po odejściu z rodziny królewskiej. Publikacja byłej księżnej Sussexu wzbudziła wielkie poruszenie w sieci. Internauci dopatrują się drugiego dna.

Mimo że Meghan Markle przebywa obecnie w Kanadzie i śmiało można powiedzieć, że już nie pełni w praktyce obowiązków starszej członkini rodziny królewskiej, to jej oficjalny profil na Instagramie może wskazywać na coś innego. Dziś pojawiły się na nim nigdy wcześniej nie opublikowane zdjęcia z wizyty księżnej w Fundacji pomagającej zwierzętom.

W pierwszych dniach stycznia Meghan Markle odwiedziła centrum Mayhew w Kensal Green w północno-zachodnim Londynie, aby dowiedzieć się o „niesamowitych postępach poczynionych w okresie świątecznym”. W środę na profilu Sussexów znalazły się dwie fotografie zrobione podczas wizyty w centrum, któremu księżna patronuje od roku.

Można by pomyśleć, że decyzja o ich opublikowaniu pojawiła się niedługo po tym, jak Markle widziana była z synem i ze swoimi dwoma psami na spacerze, jednak media dopatrują się innych motywacji.

Meghan Markle działa na złość księżnej Kate?

Post pojawił się w dość strategicznym momencie. Dokładnie po tym, jak księżna Kate rozpoczęła przełomową krajową ankietę w Wielkiej Brytanii na temat wczesnego rozwoju dzieci. Zbieżność czasowa została zauważona, a kilka osób komentujących post Markle:

Ktoś jest na tyle niepewny, że za każdym razem, gdy para Cambridge lub Kate odbywają ważne spotkanie, publikują coś tutaj dokładnie tego samego dnia. Zbieg okoliczności?

Inny użytkownik napisał:

Więc miałaś te zdjęcia przez prawie miesiąc, ale opublikowałeś je podczas premiery projektu Kate? Ciekawe.

Pod zdjęciami pojawiły się również pozytywne komentarze. Jedni pisali o tym, że Meghan jest dla nich inspiracją, podkreślając przy tym, jak bardzo jest niesamowita i wspierająca. Księżna Sussexu została również pochwalona za „prawdziwy i pozytywny wpływ na każdy patronat, z którym pracowała oraz za to, że jest głosem psów i kotów, które są bezdomne”

Wczoraj Kate pojechała do Birmingham, aby rozwijać swój ambitny projekt i zadać „pięć ważnych pytań na temat osób poniżej piątego roku życia”. Ankieta internetowa, przeprowadzona przez Ipsos Mori dla Royal Foundation, jest uważana za największą tego rodzaju ankietę, której celem jest zachęcenie do dyskusji w Wielkiej Brytanii na temat wczesnego dzieciństwa.

Kate we wtorek rozpoczęła 24-godzinną trasę, podczas której odwiedziła także kolejne miasta: Cardiff i Surrey.

View this post on Instagram

Today The Duchess of Cambridge launches #5BigQuestions ???? on the Under 5s, a landmark survey which gives people across the UK an opportunity to provide their view on raising the next generation. The survey is designed to bring together the thoughts of as many people across the UK as possible – recognising that everyone has a role in ensuring strong, healthy foundations for the youngest in our society that will positively affect their lifelong outcomes. 5 Big Questions on the Under 5s aims to spark the biggest ever conversation on early childhood that will ultimately help bring about positive, lasting change for generations to come. Earlier today The Duchess kickstarted the launch of the survey during a visit to MiniBrum at @thinktankmuseum, where she was shown around the interactive, child-sized mini-city by children who helped design the space and spoke to parents and carers about the survey. On the 5 Big Questions on the Under 5s Survey, The Duchess said: • “Parents, carers and families are at the heart of caring for children in the formative years, so that is why I want to listen to them. • As a parent I know how much we cherish the future health and happiness of our children. • I want to hear the key issues affecting our families and communities so I can focus my work on where it is needed most. • My ambition is to provide a lasting change for generations to come.” • Take 5 minutes to visit 5bigquestions.org.uk (link in bio) to find out more and fill out the survey.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on


Meghan Markle w fundacji dla zwierząt, Instagram

Meghan Markle w fundacji dla zwierząt, Instagram

Meghan Markle w fundacji dla zwierząt, Instagram

Meghan Markle w fundacji dla zwierząt, Instagram

Meghan Markle 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×