Szukaj

Bolesna porażka księżnej Kate i wielki triumf Meghan Markle. Opublikowano pierwszy ważny ranking

Meghan Markle największą ikoną stylu w Europie

Choć do niedawna same ochy i achy zbierała księżna Kate, to 18 maja zdążyła dorobić się poważnej konkurencji w osobie Meghan Markle. Księżna Sussexu nie tylko częściej pojawia się publicznie, ale też cieszy się rosnącą popularnością wśród ekspertów w dziedzinie mody.

Ostatnio Meghan znalazła się na podium prestiżowego rankingu Lyst, w którym niegdyś królowa księżna Kate. Żonę Harry’ego wyprzedziły tylko Kim Kardashian i Kylie Jenner, co oznacza, że Markle jest najbardziej stylową kobietą w Europie. Księżna Cambridge, która w zeszłym roku cieszyła się 5. pozycją, znalazła się dopiero na 16 miejscu, co i tak jest sukcesem, bowiem jeszcze rok temu listę wyróżnionych ikon stylu zamykało 10. miejsce.

Twórcy rankingu Lyst pod uwagę brali m.in. wzmianki w mediach społecznościowych (np. liczba hasztagów na Instagramie), relacje w pismach o modzie, statystki Google opatrzone frazami typu fashionstyle, a także reakcje klinetów na najbardziej znane stroje gwiazd – od odzieży sportowej Kylie Jenner po suknię ślubną Meghan Markle.

Z krótkiego opisu dołączonego do każdej wyróżnionej gwiazdy dowiadujemy się, co takiego zrobiła dla branży mody. W przypadku Meghan punktowany był wzrost sprzedaży sukien ślubnych marek Givenchy i Stella McCartney, a także nagła popularność firm, częśto średnio znanych poza granicami Wielkiej Brytanii. Według statystyk, wzrost sprzedaży – najczęściej tej samej części garderoby jaką miała na sobie księżna – wzrastał średnio około 200% w ciągu tygodnia od chwili wystąpienia Meghan.

Sukces Markle jest więc w pełni uzasadniony. Dodajmy, że księżna Kate swój znaczny spadek w rankingu zawdzięcza np. noszeniu starych sukienek, które często zakłada na siebie nie po raz drugi, a trzeci czy nawet czwarty.

Pełny ranking największych ikon stylu na świecie

 1. Kylie Jenner
 2. Kim Kardashian
 3. Meghan Markle
 4. Cardi B
 5. Beyoncé
 6. Serena Williams
 7. Chiara Ferragni
 8. Blake Lively
 9. Rihanna
 10. Ariana Grande
 11. Kendall Jenner
 12. Selena Gomez
 13. Hailey Baldwin
 14. Bella Hadid
 15. Priyanka Chopra
 16. Kate Middleton
 17. CL (gwiazda koerańskiego popu)
 18. Nicki Minaj
 19. Gigi Hadid
 20. Lady Gaga

Jak myślicie, kto taki ranking wygrałby wśród polskich gwiazd?

Potężny skandal wisi w powietrzu. Meghan Markle odkryła największą tajemnicę księżnej Diany

1:0 dla Meghan Markle! Brytyjskie media wytropiły modowy skandal z księżną Kate!

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem szaleje przy garnkach! Duma przyszła mama nie odrywała rąk od swoich krągłości!


Podoba ci się styl Meghan Markle?

×