Szukaj

Meghan czy Kate? Brytyjczycy wskazali najmniej lubianą księżną. Wyniki ankiety są wręcz szokujące

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle odkąd tylko pojawiła się na brytyjskim dworze budziła mieszane uczucia. Jednym od razu przypadła do gustu, innym wręcz przeciwnie. Jest mniej czy bardziej lubianą księżną niż Kate? Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród Brytyjczyków nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Meghan Markle – była amerykańska aktorka i aktywistka społeczna, która znana jest ze swojego uporu w walce o prawa kobiet i dzieci na brytyjskim dworze nie ma lekko. Odkąd tylko otrzymała tytuł księżnej Sussex jej życie przestało być usłane różami. Aktorka nie zaskarbiła sobie sympatii reszty rodziny stylem życia jaki prowadziła, a także nowoczesnym podejściem do wielu tematów.

Księżna Meghan najmniej lubianą kobietą na brytyjskim dworze

Pomimo szczerości, z jaką Meghan wypowiadała się filmie dokumentalnym na temat swojego życia, i tak nie zyskała sympatii Brytyjczyków. Dowodem na to są wyniki jednej z ostatnich ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców hrabstwa. Na zlecenie gazety Metro zorganizowano badanie na temat stosunku społeczeństwa do poszczególnych członków rodziny królewskiej.

Zobacz: Szczuplutka Meghan Markle dekoruje tort w cukierni. Co za słodki widok

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Szokująca ocena księżnej Meghan przez społeczeństwo

Jak podaje Express, na 1005 ankietowanych tylko 41 procent oceniło księżną Sussex pozytywnie! To jeden z najniższych wyników w całym badaniu! Księżna Meghan została najmniej lubianą osobą na królewskim dworze zaraz po cieszącym się złą sławą księciu Andrzeju.

Czy Meghan rzeczywiście zasłużyła sobie na tak nieprzychylne noty? Badanie zostało przeprowadzone po bezkompromisowej wypowiedzi Meghan.

Powiedzieli, że brytyjskie tabloidy zniszczą nam życie – wspominała w wywiadzie. – Jako Amerykanka, nie rozumiałam tego. Chociaż spodziewałam się, że nie będzie łatwo, miałam nadzieję, że przynajmniej zostanę potraktowana sprawiedliwie. Starałam się, naprawdę próbowałam przyjąć brytyjską wrażliwość. Ale kiedy ludzie mówią o mnie nieprawdziwe rzeczy, chociaż tłumaczy im się, że to nieprawda, ale im wolno ciągle powielać te kłamstwa, to ja nie znam nikogo na świecie, kto by uznał, że to jest w porządku.

Uczestnicy ankiety mieli za zadanie wypowiedzieć się na temat szczerego wyznania księżnej Sussexu. Aż 71 procent młodych Brytyjczyków wyznało, że rozumieją postawę Meghan. Jednak starsze pokolenie jednogłośnie skrytykowało wypowiedź przedstawicielki rodziny królewskiej.

Zobacz: Szok! Królowa Elżbieta II ogołociła Meghan, Harry’ego i Archiego ze wszystkiego! Brukowa prasa ujawnia szczegóły

Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Brytyjczycy jednogłośnie krytykują księżną Meghan

Uczestnicy przeprowadzonego badania byli podzieleni na kategorie wiekowe. W przedziale wiekowym od 55 do 64 lat Meghan budzi zdecydowanie negatywne uczucia – tylko 28 procent ankietowanych wypowiada się o niej pozytywnie. Sytuacja wygląda o wiele lepiej wśród młodszej części ankietowanych – 67 procent Brytyjczyków w wieku od 18 do 24 lat ocenia księżną Meghan pozytywnie.

Czy Meghan ma jeszcze jakiekolwiek szanse na przychylność starszego pokolenia Brytyjczyków i zostanie drugą księżną Dianą?

Zobacz: Książę Harry nie może dłużej patrzeć na cierpienie Meghan Markle. Podjął stanowcze kroki. „People” ujawniło nowe szczegóły


Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×