Szukaj

Archie to już duży chłopiec. Meghan i Harry pochwalili się umiejętnościami syna w wywiadzie z Noblistką

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Książę Harry i Meghan Markle byli gośćmi na czacie video z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek. Małżonkowie opowiedzieli, jak spędzili kwarantannę i przy okazji opowiedzieli o Archiem. To już duży chłopiec.

Książę Harry i Meghan Markle osiem miesięcy temu wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i rozpoczęli zupełnie nowy etap swojego życia. Małżonkowie wraz z synem Archiem zamieszkali w USA. Liczyli na to, że na innym kontynencie, z dala od królewskiego dworu, odnajdą szczęście i upragniony spokój. Mieli dosyć bycia pod ciągłym obstrzałem fotoreporterów. Męczyła ich także dworska etykieta i ciągły brak czasu dla rodziny. Zakochani zdecydowali się postawić wszystko na jedną kartę. Chcieli także po swojej wyprowadzce usamodzielnić się i żyć na własny rachunek.

Prawie wszystkie zamierzenia udało im się spełnić. Rezygnując ze swoich dworskich obowiązków, młode małżeństwo nie musi już reprezentować królowej Elżbiety II podczas oficjalnych spotkań. Dzięki temu na pewno zyskali sporo czasu, aby pielęgnować swoją relację i spędzać czas z synem. Udało im się także usamodzielnić w kwestiach finansowych, a za oceanem radzą sobie całkiem nieźle. Niestety cały czas nie mogą poradzić sobie ze wszędobylskimi paparazzi, którzy koczują pod ich domem i czekają tylko na odpowiedni moment, by zrobić im kolejne zdjęcie. Ostatni jednak w tej kwestii nastąpił ogromny przełom. Udało im się bowiem wygrać sprawę w sądzie przeciwko jednej z agencji fotograficznych, która przy użyciu drona zrobiła zdjęcie ich synowi.

Meghan Markle i książę Harry o Archiem i tym, co potrafi

Sussexowie cały czas starają się być aktywni zawodowo. Nie tylko otworzyli własną firmę producencką, ale także angażują się w działania charytatywne. Pandemia COVID-19 nieco jednak pokrzyżowała ich plany i na pewien okres skutecznie zatrzymała w domu. Nie były to jednak stracone chwile. Wręcz przeciwnie – dumni rodzice mogli mnóstwo czasu spędzić ze swoim rocznym synem Archiem.

O wszystkim Meghan i Harry opowiedzieli, gdy pojawili się jako goście na czacie wideo aktywistki Malali Yousafzai z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek. Kiedy zdobywczyni nagrody Nobla zapytała, jak spędzili czas kwarantanny, byli bardzo zgodni. Opowiedzieli o Archiem. Z ich słów wynika, że prawnuk królowej Elżbiety II, to już duży chłopiec.

Cały czas spędziliśmy z naszym maleństwem. Obydwoje widzieliśmy jego pierwsze kroki, pierwszy bieg, jego pierwszy upadek. Jego pierwsze wszystko. I to jest po prostu fantastyczne, ponieważ myślę na wiele sposobów, mamy szczęście, że możemy mieć ten czas na obserwowanie jego rozwoju. Przy braku COVID-a, podróżowalibyśmy i pracowalibyśmy poza domem i przegapili wiele z tych chwil.

Okazuje się, że czas kwarantanny ma też swoje pozytywne skutki. W końcu Harry i Meghan mogli zaznać tak upragnionego spokoju i czasu poświęconego tylko rodzinie.


Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×