Szukaj

Meghan Markle i książę Harry mogą pochwalić się wielkim sukcesem. Utarli nosa paparazzi

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry bardzo dbają o swoją prywatność. Chwilę wytchnienia miała im zapewnić przeprowadzka do USA. Niestety paparazzi nie próżnują. Sussexowie postanowili dochodzić swoich praw przed sądem. Sprawa zakończyła się wielkim sukcesem. 

Meghan Markle i książę Harry, opuszczając Wielką Brytanię i rezygnując z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej, liczyli na odrobinę prywatności. Małżonkowie mieli dosyć bycia na tak zwanym świeczniku, dlatego razem z synem przenieśli się do USA. Niestety Meghan od samego początku nie wzbudziła sympatii kolorowej prasy, dlatego również mieszkając w Los Angeles, nie mogli liczyć na zbyt wiele spokoju.

Tabloidy cały czas rozpisują się o jej kolejnych wpadkach i śledzą każdy ruch księżnej Sussexu. Można odnieść wrażenie, że ich decyzja przyniosła zupełnie odwrotny skutek. Nie ma tygodnia, by kolorowa prasa nie przekazywała kolejnych rewelacji dotyczących żony księcia Harry’ego. Według tabloidów była księżna przeżyła już kilka romansów, złożyła papiery rozwodowe, a według kolejnych doniesień razem z Harrym spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie wprost nie mogą opędzić się od wszędobylskich paparazzi. Nawet we własnym domu są pod obstrzałem aparatów. Nowe technologie zdecydowanie ułatwiają fotoreporterom zdobycie kolejnych zdjęć tych dwojga. Na chwilę spokoju nie może liczyć także ich synek Archie. Małżonkowie nie mają jednak zamiaru pobłażać takiemu zachowaniu i mogą pochwalić się już pierwszym sukcesem.

Meghan Markle i książę Harry wygrali sprawę w sądzie

Książę Harry i Meghan Markle myśleli, że po przeprowadzce do Los Angeles zaznają odrobinę spokoju. Niestety doszło do sytuacji, w której nad ich posiadłością pojawiły się drony, które zrobiły zdjęcia z ukrycia ich synowi. Chłopiec przebywał wtedy w ogrodzie pod opieką matki Meghan. Widząc co się, dzieje małżonkowie szybko wezwali policję.

Cała sprawa trafiła do sądu. Szybko ustalono sprawcę całego czynu. Okazała się nią jedna z największych agencji fotograficznych w USA – X17. Meghan i Harry postanowili wytoczyć im proces, którzy zakończył się ich wygraną. Sądu Najwyższego Hrabstwa Los Angeles  zadecydował, że wszystkie kopie oraz nośniki ze zdjęciem mają zostać przekazane rodzicom Archiego. Winowajcy zobowiązani są także do pokrycia części kosztów sądowych oraz przeprosin.

To szczęśliwe zakończenie. Wszystkie rodziny mają prawo czuć się bezpiecznie we własnym domu – powiedział prawnik pary Micheal Kump.

Agencja X17 wydała także oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza Sussexów za to, że pozyskali zdjęcie ich syna w taki sposób.

Przepraszamy księcia i księżną Sussex oraz ich syna za cierpienie, które spowodowaliśmy. Myliliśmy się, pokazując te zdjęcia i zobowiązujemy się, że więcej tego nie zrobimy.

Miejmy nadzieję, że Harry i Meghan dzięki tej wygranej będą mogli zaznać wreszcie upragnionego spokoju.


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×