Szukaj

Coraz więcej szczegółów z domu Meghan i Harry’ego wypływa do sieci. Ich wnętrza toną w kwiatach

Harry i Meghan już od dwóch miesięcy żyją według własnych zasad. Para nie jest finansowana przez rodzinę królewską i sama zarabia na swoje utrzymanie. Okazuje się, że całkiem nieźle im idzie, ponieważ mogą pozwolić sobie na to, aby do ich domu codziennie trafiały kwiaty.

Meghan i Harry zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej i żyć na własny rachunek. Małżeństwo od dwóch miesięcy nie pełni już swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Razem z synem Archiem przeprowadzili się do Los Angeles i tam rozpoczynają nowy rozdział swojego życia. Para w ostatniej chwili zdążyła spakować walizki. Kilka dni po ich przeprowadzce, większość krajów na świecie zamknęła swoje granice dla podróżujących. Pandemia koronawirusa mogła pokrzyżować ich plany.

Pomimo że Sussexowie odcięli od bycia wysokimi rangą w rodzinie królewskiej, to nadal zadeklarowali, że będą dzielić swój czas pomiędzy USA i Wielką Brytanię, oraz wspierać królową we wszystkich jej działaniach.

Maj jest w ich życiu bardzo wyjątkowym miesiącem. Para świętowała swoją drugą rocznicę ślubu, oraz pierwsze urodziny swojego jedynaka. Te ważne dla ich rodziny dni spędzili razem w swojej imponującej posiadłości w Los Angeles. Okazuje się, że para żyje według własnych zasad, a jedną z nich jest to, że w domu nie może zabraknąć świeżych kwiatów.

Meghan i Harry: zasady panujące w ich domu w Los Angeles

Meghan i Harry jako główny powód swojego odejścia z rodziny królewskiej podali chęć usamodzielnienia się i życia na własny rachunek. Małżeństwo odeszło od królewskiej etykiety i stworzyło własne zasady. W ich domu nie może zabraknąć świeżych kwiatów, zatem ich lukusowa willa w Los Angeles codziennie wypełnia się nowymi bukietami. Wnętrza toną w kwiatach. Taka przyjemność nie należy do najtańszych. Brytyjskie media szacują, że para tygodniowo wydaje nawet do kilku tysięcy dolarów za kwiatowe kompozycje.

W tym przypadku jednak mogą oni liczyć na spore zniżki bowiem przyjaciółka Meghan, Abigail Spencer, rozpoczęła nowy biznes oparty na dystrybucji świeżych kwiatów. Była księżna i Abigail poznały się na planie serialu W garniturach i od tamtej pory się przyjaźnią. Teraz dodatkowo ich domy w Los Angeles znajdują się w bliskiej okolicy i panie mogą spotykać się znacznie częściej. Aktorka była nawet gościem na weselu książęcej pary i pomogła zorganizować Meghan jej baby shower.


Nowa kuchnia Meghan Markle i Harry'ego

Nowa kuchnia Meghan Markle i Harry'ego

Łazienka Meghan i Harry'ego

Łazienka Meghan i Harry'ego

Salon Meghan i Harry'ego

Salon Meghan i Harry'ego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×