Szukaj

Zdjęcia z domu Meghan i Harry’ego wypłynęły do mediów. Niewyobrażalny luksus. Mieszkają jak w pałacu

Meghan Markle i książe Harry

Meghan Markle i książe Harry

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles mieszkają w prawdziwych luksusach. Wnętrza posiadłości pokazał jej właściciel, Tyler Perry. Co zdradził?

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wydali oświadczenie, w którym zapewnili, że będą dzielić czas między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone. Małżonkowie spakowali walizki i przenieśli się za ocean.

Przez pierwsze tygodnie mieszkali w Kanadzie. Gdy jednak w marcu na dobre przestali reprezentować interesy królowej, przenieśli się do USA. Zamieszkali tam chwilę przed tym, jak przez pandemię koronawirusa zamknięto granice.

Małżonkowie nie siedzą jednak z założonymi rękami. W miarę możliwości starają się pomagać osobom znajdującym się w trudnej sytuacji. Zostali wolontariuszami i dostarczają jedzenie potrzebującym.

Meghan Markle i Harry: posiadłość w Los Angeles. Jak wygląda?

Meghan i Harry rozglądali się za nowym mieszkaniem, w którym mogliby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Takim miejscem okazała się 50-letnia willa w stylu toskańskim, której wartość szacowana jest na 18 milionów dolarów. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy na wzgórzach Beverly Hills, gdzie mieszkają m.in. Cameron Diaz, Penelope Cruz, czy Nicole Kidman.

Kilka miesięcy temu zdjęcia zrobione w posiadłości wrzucił do sieci jej właściciel – Tyler Perry. Dzięki temu wiadomo, że nowe mieszkanie Markle i jej męża to luksusowa willa, która ma aż osiem sypialni.

Znajduje się w niej dwanaście łazienek. Jak wynika ze zdjęć, ich wnętrza przypominają greckie spa. W posadzkę wtopione jest jacuzzi, a klimatu pomieszczeniu dodają pokaźny żyrandol oraz wykonane z drewna wrota.

W nowym mieszaniu Meghan Markle i Harry’ego znajduje się też niesamowity salon z podwójnymi oknami, rozciągającymi się na całą długość mieszkania. Znajdują się w nim eleganckie meble.

Wiadomo też, że kuchnia nie jest mniej stylowa, niż pozostałe pomieszczenia. Jest przestronna, a także doskonale wyposażona. Znajduje się tam marmurowa wyspa, płyta grzewcza oraz podwójny piekarnik.

Nie tylko wnętrza, ale także widok, który roztacza się z tarasu książąt, robi wrażenie. Można podziwiać panoramę miasta, otoczonego pagórkami.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Nowa kuchnia Meghan Markle i Harry'ego

Nowa kuchnia Meghan Markle i Harry'ego

Łazienka Meghan i Harry'ego

Łazienka Meghan i Harry'ego

Salon Meghan i Harry'ego

Salon Meghan i Harry'ego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×