Szukaj

Kolejne święta Meghan i Harry’ego poza pałacem. Cały świat będzie mówił o tym, jak utarli nosa królowej. Oto ich plany

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Książę Harry i Meghan spędzą Boże Narodzenie w zaskakującym towarzystwie. Nie odwiedzą mamy Markle, ani nie polecą do Wielkiej Brytanii. Jakie mają plany?

Dopiero na dobre rozpoczęła się jesień, a już wiadomo, gdzie Meghan i Harry wybierają się na Święta Bożego Narodzenia. Ich plany mogą zaskoczyć wielu. Królowa Elżbieta II nie będzie zadowolona.

Meghan Markle i książę Harry nie mają łatwego życia po opuszczeniu rodziny królewskiej. Wyjazd aż za ocean miał sprawić, że para w końcu odetchnie i będzie mogła się skupić na wychowywaniu Archiego i planach zawodowych bez tabloidów na karku. Niestety, nie udało się. Sussexowie są ciągle w strefie zainteresowania. Może nawet bardziej niż wcześniej.

Co tydzień kolorowa prasa donosi o kolejnych mniejszych lub większych problemach pary, a teraz zdradza ich plany na tegoroczne święta.

Jak Harry i Meghan zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia?

Książę Harry i Meghan Markle planują spędzić Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych z Davidem Fosterem, którego traktują jak zastępczego ojca, twierdzi informator jednego z tabloidów. Mają być gospodarzami własnego wieczoru bożonarodzeniowego w Los Angeles i planują zaprosić kanadyjskiego producenta muzycznego i jego żonę Katharine McPhee.

Meghan bardzo chce zorganizować pierwsze Święta Bożego Narodzenia w swoim nowym domu – twierdziło osoba bliska parze – Jest naprawdę podekscytowana i planuje zrealizować wszystkie tradycje, z którymi dorastała jako dziecko, łącznie z gotowaniem.

Będzie to drugi rok, w którym para spędzi Boże Narodzenie z dala od królowej i innych członków rodziny królewskiej – podobno ostatni świąteczny sezon spędzili z matką księżnej Dorią Ragland i ich synem Archiem w Kanadzie. W tym roku będą gospodarzami wieczoru i z pewnością dołożą starań, żeby było idealnie. Nie zmienia to faktu, że znowu będą na tapecie. Cały świat z pewnością będzie komentował, jak po raz kolejny utarli nosa królowej.


Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×