NAJPOPULARNIEJSZE
Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak po plaży. Tak seksownie dawno nie wyglądała

Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak po plaży. Tak...

Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak...

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny błąd przegraliśmy na Mundialu 2018!

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny...

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To...

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej szantaż! [WIDEO]

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej...

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Co to był za mecz! Spotkanie Polska – Czarnogóra zakończyło się z wynikiem 2:1

Kibic na murawie w meczu Polska-Portugalia na EURO 2016

Mecz Polska – Czarnogóra

Za nami mecz Polska – Czarnogóra w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Biało-Czerwoni jak zwykle dali z siebie wszystko i nie zawiedli swoich kibiców!

Przypomnijmy, że nasza kadra jeszcze nigdy historii nie wygrała z Czarnogórą. W eliminacjach MŚ 2014 dwukrotnie zremisowaliśmy z rywalem: 2:2 w Podgoricy i 1:1 w Warszawie. Wreszcie nadeszła okazja, by los odwrócił się i uśmiechnął do piłkarzy z Polski. Robert Lewandowski w 40 minucie spotkania strzelił piękną bramkę! Chwilę wcześniej, w 38 minucie, Savić zagrał nakładką. Za to przewinienie przeciwnik został ukarany żółtą kartką, a Polakom przyznano rzut wolny. To była szansa, którą nasi zawodnicy świetnie wykorzystali.

Po przerwie zawodnicy obu drużyn wrócili z nową energią. Mimo, że nasza reprezentacja dawała z siebie wszystko, to w 63 minucie padł gol dla Czarnogóry. Piłkarze z Polski zaczęli czuć oddech przeciwników na plecach. Zaczął się stres i nerwówka, ale nie poddawali się! Na szczęście zła passa minęła i w 82 minucie padła druga bramka dla Biało-Czerwonych. Kapitalnie zrobił to Piotr Zieliński, który zagrał do wychodzącego Łukasza Piszczka, a ten podbił piłkę, która odbiła się od słupka i wpadła do siatki przeciwników. Ostatecznie pokonaliśmy Czarnogórę, a tym samym wygraliśmy czwarty mecz z rzędu. Jesteśmy w świetnej sytuacji, oby tak dalej, Panowie!

Skład reprezentacji Polski na mecz z Czarnogórą: Łukasz Fabiański – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk – Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki – Piotr Zieliński – Robert Lewandowski.

Gratulujemy! Brawo Polacy! 🙂

Zobacz: W takim hotelu Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Czarnogórą! „Nie jest idealny”. Znamy wymagania reprezentacji